Skocz do zawartości

KONKURS - Reklama firmy TanieFajerwerki.pl


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

"No tak organizator powinien dokładnie powiedzieć Ci czego oczekuje a najlepiej przesłać specyfikację/dokumentację co i jak zrobić żebyś wygrał bez żadnego "ale"... zakończ te marne marudzenie..."

Organizator nie ukazywał żadnego zainteresowania i to tyle, napisanie kilku komentarzy to kwestia paru minut, a wyparł się brakiem czasu, to tyle na ten temat i nie zamierzam wałkowac tematu, który skończył się rok temu. Ja kończe rozmowe na końcu - pojawi się jeszcze jeden komentarz, który ma związek ze mną na pewno odpiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ja nie wiem po co wy się kłócicie jeden wygrał i koniec tematu a nie sobie teraz wypominacie i dyskutujecie. A teraz zwracam się do organizatorów konkursu gdzie są wyniki wyróżnienia każdy na to też czeka a wy nie podajecie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy,



Wreszcie się udało wyłonić wyróżnionych uczestników konkursu smile.gif

Dawid Ch z Brzegu

Ewa P z Bielska Białej

Kamil P z Bolesławca

Kamila H z Olesna

Marcin Ch z Piławy Górnej

Mateusz P z Poznania

Mirosław B z Mikstatu

Natalia G

Paulina J z Piaseczna

Paweł R z Makowa Mazowieckiego

Renata W z Kamieńca Poznańskiego

Wojciech M z Koziegłów



Wszyscy wymienieni uczestnicy konkursu otrzymują jednorazowy kupon rabatowy na zakupy w naszym sklepie wysokości -20%. Kupon ważny jest od 26.11.2012 do 16.01.2013Rabat nie łączy się z rabatem 5% za pierwsze zakupy.

Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt poprzez maila jakub@demonyognia.pl. Zamówienia muszą być złożone na te same dane co otrzymaliśmy w zgłoszeniu.



Pozdrawiamy

TanieFajerwerki.pl

DemonyOgnia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że udało się wyróżnić uczestników, za zdobycie wyróżnienia - dziękuję. Wszystkim uczestnikom gratuluję i życzę udanych zakupów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...