Skocz do zawartości

KONKURS - Reklama firmy TanieFajerwerki.pl


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi


wysłałeś? Jak wysłałeś to na pewno przeczytali ale twoje hasła nie były tak bombowe jak capensisa i tyle.


Gdybym nie wysłał to bym się nie żalił heheh :P A E-mail był z opcją powiadom gdy adresat odbierze wiadomość no i nie odczytał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdybym nie wysłał to bym się nie żalił heheh :P A E-mail był z opcją powiadom gdy adresat odbierze wiadomość no i nie odczytał :)


i co z tego że meil był z opcją powiadom... jak ktoś ma meila na o2 czy home.pl czy innych to żadnych potwierdzeń nie dostaniesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym zawsze się pyta, czy czy chcesz wysłać potwierdzenie. Wystarczy kliknąć nie. Proponuję zaprzestania ciągłego szukania jakiś lewych powodów w momencie, gdy się nie wygrało (pomijam już fakt, jak się wygrało, a wciaż się szuka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam outlooka w którym jest opcja żądaj potwierdzenia dostarczenia i odczytania. Zaznaczysz oby dwie wyslij mi na pczte dj@coolibeer.pl i zobaczymy czy ci przyjdzie :)


Zadam pytanie ile osób dostaje potwierdzenie od p. Agnieszki o odczytaniu i odebraniu wysyłanej wiadomości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zadam pytanie ile osób dostaje potwierdzenie od p. Agnieszki o odczytaniu i odebraniu wysyłanej wiadomości?"

Nie wiem, ja takich rzeczy nie sprawdzam. Myślę, że tego typu konkursy prowadzone są sprawiedliwie, a nie na zasadzie "ten wygrywa bo jest naszym stałym klientem".

Organizator powinien upublicznić wygrany slogan - strzeżony jest jak kosmita w Dreamlandzie, a nikt go sobie nie przywłaszczy bo na co to komu... Co to za konkurs jak nie widać pracy? To już lepsze losowanie, poważnie. Jedno jest pewne, w tym roku tematy konkursowe są nudne, hasła reklamowe - ja to traktuje na zasadzie takiego losowania - a może na mnie trafi (takie losowanie wynika również z tego, że organizator nie mógł się zdecydować kto zostanie laureatem konkursu z powodu zbyt dużej liczby uczestników). ;)

"Wybranie zwycięzcy konkursu nie było takie proste i jury miało sporo problemów z przyznaniem nagrody" - Deja Vu, ten tekst widzę prawie pod każdym konkursem. ;)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Wybranie zwycięzcy konkursu nie było takie proste i jury miało sporo problemów z przyznaniem nagrody" - Deja Vu, ten tekst widzę prawie pod każdym konkursem. ;)

Pozdr.

Znowu szalejesz, że to nie ty wygrałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Zadam pytanie ile osób dostaje potwierdzenie od p. Agnieszki o odczytaniu i odebraniu wysyłanej wiadomości?"

Nie wiem, ja takich rzeczy nie sprawdzam. Myślę, że tego typu konkursy prowadzone są sprawiedliwie, a nie na zasadzie "ten wygrywa bo jest naszym stałym klientem".

Organizator powinien upublicznić wygrany slogan - strzeżony jest jak kosmita w Dreamlandzie, a nikt go sobie nie przywłaszczy bo na co to komu... Co to za konkurs jak nie widać pracy? To już lepsze losowanie, poważnie. Jedno jest pewne, w tym roku tematy konkursowe są nudne, hasła reklamowe - ja to traktuje na zasadzie takiego losowania - a może na mnie trafi (takie losowanie wynika również z tego, że organizator nie mógł się zdecydować kto zostanie laureatem konkursu z powodu zbyt dużej liczby uczestników). ;)

"Wybranie zwycięzcy konkursu nie było takie proste i jury miało sporo problemów z przyznaniem nagrody" - Deja Vu, ten tekst widzę prawie pod każdym konkursem. ;)

Pozdr.


O matko , to jak komuś się regulamin nie podoba niech nie bierze udziału...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...

Chyba kogoś wyrwano nie z tego świata...

Nie wiesz jeszcze jak branża w Polsce działa?
Wejdź na strone taniefajerwerki.eu w zakładki promocje. Tam to można ujrzeć deja vu i adresu strony i pomysłu na promocję.
Nie rozumiem ludzi którzy wszędzie doszukują się robienia ich w balona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmmm...

Chyba kogoś wyrwano nie z tego świata...

Nie wiesz jeszcze jak branża w Polsce działa?
Wejdź na strone taniefajerwerki.eu w zakładki promocje. Tam to można ujrzeć deja vu i adresu strony i pomysłu na promocję.
Nie rozumiem ludzi którzy wszędzie doszukują się robienia ich w balona


Fira proponuję do kolejnego konkursu dopisać klauzule " Do konkursu może przystąpić osoba która ukończyła 18 lat"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha ale Wy się kłucicie ? :D warto o jeden prenent dla wyróżnionego ?? hm dostanie ten pewnie disco rocket 12 szt które wyśle zwykłym listem :D , i mordka będzie uśmiechnięta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli:

"Znowu szalejesz, że to nie ty wygrałeś?" - nie gdyż, nie ma dowodów na to, że ja wymyśliłem lepsze hasła. Skąd wiesz, czy w ogóle brałem udział w konkursie?

Przemo:

"O matko , to jak komuś się regulamin nie podoba niech nie bierze udziału..." - fakt w regulaminie zabrakło informacji o tym, że wygrane hasło nie zostanie upublicznione i tym powodem jestem rozczarowany.

Firawerkoman:

"Nie rozumiem ludzi którzy wszędzie doszukują się robienia ich w balona". - Wiadmość, którą napisałem: Nie wiem, ja takich rzeczy nie sprawdzam. Myślę (UWAŻAM), że tego typu konkursy prowadzone są sprawiedliwie, a nie na zasadzie "ten wygrywa bo jest naszym stałym klientem". - Proszę czytać ze zrozumieniem.

Cooli:

"Fira proponuję do kolejnego konkursu dopisać klauzule " Do konkursu może przystąpić osoba która ukończyła 18 lat"" - Też jestem za.

Proszę dalej nie komentować bo robicie niepotrzebną kłótnię. :!
To już człowiek nie może się normalnie wypowiedzieć bo jakiś Cooli, czy ktoś inny stwierdzi, że "Znowu szalejesz, że to nie ty wygrałeś?"...
To, że wybór zwycięzcy w tego typu konkursach jest trudny i że traktuję to na zasadzie losowania (co za tym idzie, nie skupiam na nich większej uwagi) - to tylko moja opinia, a każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii.

capensis jest porządnym userem i jak najbardziej zasługuje na nagrodę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To już człowiek nie może się normalnie wypowiedzieć bo jakiś Cooli, czy ktoś inny stwierdzi, że "Znowu szalejesz, że to nie ty wygrałeś?"...


Tak stwierdziłem bo nie ma drugiej takiej osoby tu na forum jak ty która po każdym konkursie marudzi, że to nie ty wygrałeś konkurs albo że jak zwykle twoja praca była lepsza od innych.

To wszystko w tym temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli, ja już swoje wygrałem przez te parę lat. W tamtym roku włożyłem wiele wysiłku w te konkursy i mogłem zareagować w niewłaściwy sposób. Uwierz mi, taiego czegoś nie robi się w godzinę: ff_typography_by_miroslawdesignstudio-d4g7q0d.pngwygrała wtedy praca, którą zrobłbym w 15 minut, a ja tymczasem poświęciłem 8 godzin na swoją - myślę, że moje niezadowolenie jest uzasadnione.
Fajerwerki już mnie tak nie rajcują jak kiedyś, więc nie przejmuje się tym, że nie wygrałem. Jeśli uważasz, że chciałem negatywnie ocenić wygrany slogan, na rzecz moich to się grubo mylisz. Nie zamierzam ingerować w gusta orgainzatora bo każdemu podoba się co innego, poprostu chciałem zobaczyć to hasło.

Nigdzie nie napisałem, że to moje slogany były lepsze - zastanów się co piszesz. Piszę, że konkursy są nudne bo w żadnym z nich nie mogę się wykazać swoimi zdolnoścami, a jestem typem człowieka, który nie przepada za ograniczeniami.

Masz prawo snuć takie domysły jak każdy podejrzliwy człowiek, a moje pisanie i tak jest bez sensu... ;) Po ogłoszeniu wyniku II laureata spełnie Twoje życzenie i nie napiszę nic w temacie. 3-ym się.

Powyższa wiadomość nie ma charakteru kłótni, więc proszę nie pisać, że się kłócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cooli, ja już swoje wygrałem przez te parę lat. W tamtym roku włożyłem wiele wysiłku w te konkursy i mogłem zareagować w niewłaściwy sposób. Uwierz mi, taiego czegoś nie robi się w godzinę: ff_typography_by_miroslawdesignstudio-d4g7q0d.pngwygrała wtedy praca, którą zrobłbym w 15 minut, a ja tymczasem poświęciłem 8 godzin na swoją - myślę, że moje niezadowolenie jest uzasadnione.
Fajerwerki już mnie tak nie rajcują jak kiedyś, więc nie przejmuje się tym, że nie wygrałem. Jeśli uważasz, że chciałem negatywnie ocenić wygrany slogan, na rzecz moich to się grubo mylisz. Nie zamierzam ingerować w gusta orgainzatora bo każdemu podoba się co innego, poprostu chciałem zobaczyć to hasło.

Nigdzie nie napisałem, że to moje slogany były lepsze - zastanów się co piszesz. Piszę, że konkursy są nudne bo w żadnym z nich nie mogę się wykazać swoimi zdolnoścami, a jestem typem człowieka, który nie przepada za ograniczeniami.

Masz prawo snuć takie domysły jak każdy podejrzliwy człowiek, a moje pisanie i tak jest bez sensu... ;) Po ogłoszeniu wyniku II laureata spełnie Twoje życzenie i nie napiszę nic w temacie. 3-ym się.

Powyższa wiadomość nie ma charakteru kłótni, więc proszę nie pisać, że się kłócę.


A Ty swoje i swoje... to się staje naprawdę nudne wiesz? nieustanne marudzenie :/ nie będzie zawsze najlepszy wszęzie... Ty chciał byś ciągle konkursy graficzne bo siedzisz w tym długo i mało kto by Ci podskoczył... to tak jak z małym pieskiem który chce inną kość bo tej nie pogryzie... tak samo jest z Tobą tylko konkursy graficzne bo tylko tam możesz wygrać? uwież mi zwycięsca wymyślił coś naprawdę fajnego! wpadającego w ucho! i dobrego!

A swoją pracą graficzną wyżej ukazaną chwaliłeś się już chyba wszędzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne, bo 2 tygodnie w jednym z tematów napisałem, cytuję:

"Uważam, że każdy powinien się czymś wykazać - zasłużyć, niekoniecznie pracą graficzną, ale np. jakimś poradnikiem, pracą w Excelu, prezentacją PowerPoint, wierszem, zdjęciem, sloganem, bajką itd. Możliwości jest tyle, myślałem, że będzie ciekawiej".

-_-

Jak widać napisałem: sloganem - ogólnie jestem za, ale pod warunkiem, że zobaczę wypociny laureata.
Nie każcie mi marnować czasu na takie bezsensowne odpisywanie...

"A swoją pracą graficzną wyżej ukazaną chwaliłeś się już chyba wszędzie". - I co w związku z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujawnienie prac tego typu konkursy skutkowało by zapewne podebranie "sloganu" przez inną firmą... dalko szukać nie trzeba... fajerwerkitanio... wykupilo domenę taniefajerwerki.eu dla podbudowania swojej firmy na renomie taniefajerwerki.pl więc i pewnie w tym przypadku szybko by zareagowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legalnie wykupili sobie domenę. Slogan to tylko slogan o znikomej wartości - nic cennego (wiśnia na torcie). To co wpływa na wzrost handl fajerwerków to: estetyka strony www, ładne poligrafie produktów, niskie ceny, rabaty, niskie koszty dostawy, etc, a nie jakiś slogan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crispers to trzeba było zrobić tą prace która wygrała w 15 min a nie siedzieć 8 godzin. Jeśli juz zacząłeś odgrzewać kotleta to osobiście twoja praca mi się nie podobała. Myślę, że do każdego kolejnego konkursu powinieneś podchodzić z dystansem.

I nie odbijaj piłeczki dalej bo to nie ma sensu. Każdy wie jak zachowujesz się po każdym konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich komentarzy powinieneś wyciągnąć wniosek, że do tego konkursu podszedłem z dużym dystansem. W tamtym konkursie do wygrania były petardy, a ja się petardami nie bawię - zalezało mi bardziej aby projekt ujrzał światło dzienne niż na samej nagrodzie; innymi problemami były: brak zainteresowania organizatora konkursem, brak wskazówek czego organizator oczekuje.

Pisałem, że po ogłoszeniu wyników nie będę się wypowiadał, więc uszanuj to i nie komentuj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z moich komentarzy powinieneś wyciągnąć wniosek, że do tego konkursu podszedłem z dużym dystansem. W tamtym konkursie do wygrania były petardy, a ja się petardami nie bawię - zalezało mi bardziej aby projekt ujrzał światło dzienne niż na samej nagrodzie; innymi problemami były: brak zainteresowania organizatora konkursem, brak wskazówek czego organizator oczekuje.

Pisałem, że po ogłoszeniu wyników nie będę się wypowiadał, więc uszanuj to i nie komentuj dalej.


No tak organizator powinien dokładnie powiedzieć Ci czego oczekuje a najlepiej przesłać specyfikację/dokumentację co i jak zrobić żebyś wygrał bez żadnego "ale"... zakończ te marne marudzenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skończcie wałkować temat. Żyje jakiś mod na tym forum ?


Owszem, ale ma weekend.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...