Skocz do zawartości
  • 0

Które są lepsze ?


mateusz28011

Pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zdecydowanie fp3/small i fp3/big.
Obie petardy ze względu na swoje gabaryty wyglądają bardzo niepozornie, a są tak samo mocne jak achtungi, lecz z tą różnicą, że zamiast 6 sztuk mamy 20/30.
Jaka jest różnica między fp3/small a fp3/big ? W pierwszym przypadku mamy 10 petard więcej i są nieco tańsze, a różnica w huku niewielka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zrezygnuj z pierwszych dwóch pozycji (Achtungów). Te petardy są duże i drogie. Zdecydowanie cenowo jak i hukowo lepiej wypadają petardy z serii FP3 (pozostałe trzy pozycje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No cóż . Ale do achtungów nigdy zaufania nie miałem . Odrzucała mnie draska , ona mnie przeraża w tak dużych petardach :D
Może jakieś inne petardy z tej strony polecicie ? Na 100% biorę z 20 paczek Explosive I . Kocham je <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No cóż . Ale do achtungów nigdy zaufania nie miałem . Odrzucała mnie draska , ona mnie przeraża w tak dużych petardach :D
Może jakieś inne petardy z tej strony polecicie ? Na 100% biorę z 20 paczek Explosive I . Kocham je <3


Ja na te ich draski znalazłem sposób :P ucinam kawałek lontu tak 10cm zwijam trochę w forme "ślimaka" na drasce, zaklejam taśmą i gitara :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja na te ich draski znalazłem sposób :P ucinam kawałek lontu tak 10cm zwijam trochę w forme "ślimaka" na drasce, zaklejam taśmą i gitara :D

No dobra ale do każdej petardy dokładasz jakieś 15-20 groszy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No dobra ale do każdej petardy dokładasz jakieś 15-20 groszy :)

Wole 15-20 groszy niż 100k na proteze :P znowu ich tak dużo nie ma, wydajesz tyle hajsu na reszte, a liczysz 15-20 groszy więcej na 1 petardzie gdzie masz ich może ze 20-30 max? dej żyć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak koledzy powyżej polecam zakup petard z serii FP3, FPX, FP3 Small. Natomiast nie kupuj FP3 New (krachmeny, jeżeli dobrze pamietam). TXP859 to z tego co pamiętam są Gromy, których huk jest porównywalny z fp3 small

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Więc tak, wszystkie te petardy miałem i mogę Ci napisać o nich opinie :

P1206A Achtung - Za tą cenę moim zdaniem się nie opłaca ich za bardzo brać, huk jest przeciętny. FP3 small będą o wiele lepszą alternatywą, dokładając pare złotych mamy 30 świetnych petard na dodatek bezpieczniejszych, gdyż mają one lont.
P1208A Achtung - Również nie skłaniałbym się ku ich kupna, huk jest co prawda lepszy niż w P1206A, ale są cichsze od FP3 small.
FP3X - Jak dla mnie bez rewelacji... huk jest przeciętny, za podobną cenę dostaniemy o wiele lepsze FP3.
FP3 small - Dla mnie istna rewelacja na rynku! Za cenę mniejszą niż 10 zł dostajemy aż 30 bardzo mocnych petard. Na pierwszy rzut oka może wyglądają na słabe, ale pozory mylą. Moim zdaniem najlepsze zaraz po FP3 w stosunku ilośc/cena/huk.
FP3 - Moim zdaniem są to najlepsze petardy na rynku! Huk jest potężny, bije praktycznie wszystkie petardy na głowę, a cena w stosunku do ilości jest świetna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym brał tak jak poprzednicy FP3 Big ewentualnie small.
A jeżeli szukasz czegoś co prawda mniej opłacalnego, ale jeszcze troche mocniejszego niż FP3 Big, to poszukaj TXP001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...