Jump to content

PiroMarina

Profesjonalista
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

1 Follower

About PiroMarina

 • Rank
  Profi

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hurtownia fajerwerków S - PIRO jest przeniesiona od roku na ul. Cmielewskiego 20C w Szczecinie, vis a vis Browaru Bosman i pracuje już od początku listopada w świątecznym rytmie-od 9:00 do 20:00. W niedzielę również pracujemy. Asortyment imponujący i dla każdego znajdzie się coś fajnego-czy to hucznego czy to bardziej efektownego bez hałasu...Oferta na pewno najbogatsza w Szczecinie, więc zapraszamy serdecznie! Strzelajmy na Sylwestra! Fajerwerki są legalne i tyle w temacie!
 2. Sklep i hurtownia funkcjonują i to na pełnych obrotach, w tym roku przygotowaliśmy bardzo bogata ofertę dla naszych klientów hurtowych i detalicznych, znacznie zwiększyliśmy asortyment. Ceny u nas zawsze są kuszące, tak że zapraszamy na zakupy na sklep:dobrefajerwerki.pl oraz na hurtownię S - PIRO codziennie od 9.00 do 19.00, w niedzielę od 10.00 do 17.00
 3. Dziękujemy za pozytywa, faktycznie cenami i asortymentem postaraliśmy się w tym sezonie miło zaskoczyć naszych klientów. Zapraszamy serdecznie, hurtownia jest otwarta codziennie od 9,00 do 20,00.
 4. Polecam spróbowac w odnowionym sklepie dobrefajerwerki.pl Sklep jest dalej poprawiany tak by zapewnić najlepsze zakupy dla naszych klientów. W razie uwag co do sklepu-każda jest dla nas cenna. Zapraszamy!
 5. Witam, jeśli chodzi o dobry zestaw fajerwerków na Sylwestra to zapraszamy do hurtowni S-PIRO przy ul.Janickiego 33. Największy wybór w mieście-od małych i średnich rzeczy(dostępnych również w odnowionym sklepie internetowym dobrefajerwerki.pl, tak i większych wyrzutni które używane są przez nas na pokazach które nasza firma realizuje. Dla każdego klienta możemy też na poczekaniu stworzyć jedyny i nie powtarzalny zestaw do samodzielnego odpalenia połączony jednym lontem. Obsłużą Was pirotechnicy którzy wiedzą co sprzedają i jak doradzić by była fajna i bezpieczna zabawa nie dużym kosztem. Zapraszamy na http://www.s-piro.pl/
 6. Witam! Nasz sklep w tym sezonie uległ radykalnym zmianom-zmieniliśmy szablon i nie tylko. Teraz, naszym zdaniem, jest wygodniej robić zakupy, są czytelnie i wyraźnie podane informacje. Ale interesuje nas, oczywiście, Wasze zdanie-każda uwaga jest dla nas cenna. Cały czas pracujemy nad polepszeniem sklepu dobrefajerwerki.pl A więc zapraszamy do odwiedzania!
 7. Proponuję zajrzeć teraz do s-piro.pl-gdzie oferta jest dużo bogatsza, są nowe produkty od różnych importerów, starannie wybierane przez nas na prezentacjach towaru. A jesteśmy firmą strzelającą profesjonalne pokazy fajerwerków jako jedyna w Szczecinie i znamy się na efektach pirotechnicznych. Cenowo też - nikt nas nie przebije, nasi klienci dostają najniższe ceny! www.fajerwerkiszczecin.pl
 8. Witam, można już nie szukać właścicieli dużego kartonu nie odpalonych na pokazie shelek 6" oraz 4". Zgłosił się po nie " "JOKER" ". Faktycznie nad systemem jeszcze popracujcie Panowie. Chociaż z drugiej strony jest to "czysty zysk". Nasz Pyritronix nie przynosi nam zysków w takiej formie Ale niedopracowany system, poharatany przez "pauzy techniczne" pokaz, wystrzały towaru po odstawieniu barki itd nie są przeszkodą w załatwieniu "zwycięstwa". Tak trzymać i dalszych sukcesów życzę na kolejnych "ustawkach". Wielkie podziękowanie, natomiast, dla firmy Zbig Grom za ludzkie wsparcie w trudnym emocjonalnie momencie. Oprócz tego że jest to jedna z najlepszych pirotechnicznych firm w Polsce, to na dodatek z wielką klasą czego należy niektórym się uczyć. Temat "wielkiego artystycznego sukcesu " firmy EFEKT dla siebie zamykamy. Całą swoją historię byli firmą II miejsc i taką dla nas zostanie, tylko że teraz trudno będzie o szacunek. Pozdrawiam.
 9. Mam pytanie do uczestników festiwalu w Ustce - nasza ekipa zabrała ze sobą b.duży karton z szelkami 6" i 4". Był to nasz karton z naszymi oznakowaniami i napisami mazakiem, ale w środku okazały się szelki które komuś nie odeszły pod czas pokazu(i całkiem sporo bo karton ciężko było podnieść). Może ktoś to zgubił-leży u nas do odbioru.
 10. http://www.youtube.com/watch?v=HgPZk0FSlHY do tego filmu tylko dodam że jesteśmy ciekawi też opinii innych kolegów z branży,użytkowników forum. Opinie kilku najbardziej aktywnych-już poznaliśmy. Co do naszego profesjonalizmu to ocenia się to w zawodach z klarownymi zasadami i "fair play" a nie na "festiwalu" który był zwykłą "ustawką" od samego początku. Ma Efekt I miejsce-niech ma, ale jest to załatwione a nie wygrane, więc powodów do dumy brak. A my z naszego pokazu dumni jesteśmy
 11. W Szczecinie był przetarg, do którego stanęli "SUREX", "S-PIRO" a wygrał "EFEKT" ponieważ przedstawił najniższą cenę-44000zł brutto za pokaz 15 minutowy,na który miasto przeznaczyło 80000zł. Jedynym czynnikiem decydującym o wyniku przetargu była cena. Natomiast w warunkach przetargu wraz z 2 modyfikacjami było, i tu cytat: Część II – „Pokaz Sztucznych Ogni podczas Dni Morza – Sail Szczecin 2012”. W Rozdziale V SIWZ„Warunki udziału w postępowaniuoraz opis sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków. Wymagane dokumenty”, pkt 2, ppkt 2): Opis sposobu dokonywania oceny spełniania warunku dotyczący części II zamówieniaotrzymuje brzmienie:„-warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie: wziął udział w charakterze uczestnika w minimum trzech pokazach, konkursach lub festiwalach ogni sztucznych, podczas których wykonał pokaz ogni sztucznych o wartości nie mniejszej niż 40.000,00zł brutto każdy.” Czyli spełniał warunki udziału w przetargu.
 12. Witam Panow, a wiec na festiwalu w Ustce spotykaja sie firmy, wg losowania: 1.S-PIRO czyli S-PIRO, 2.TRIPLEX czyli TRIPLEX, 3.JOKER czyli EFEKT. Zapowiada sie bardzo ciekawa i , mam nadzieje, efektowna rywalizacja z EFEKTEM na 2 festiwalach. W koncu nasza firma po 3 latach istnienia na rynku zaczyna konkurowac z doswiadczeniem sprzed kilkunastu lat! Czy spotkamy sie w Nysie, czy w Ustce-S-PIRO postara sie pokazac cos ciekawego. Do zobaczenia w krotce
 13. Witam szanownego fpShootera. Dziękuję za dobrą opinię o jakości naszego pokazu na festiwalu, ale kilka spraw chciała bym sprostować. Budżet od organizatora dostaliśmy nie 10000 tylko 14000zł, materiału wszystkie firmy miały mniej-więcej tyle samo, tylko że nasza firma dostała barkę nie 30 metrową jak wszyscy a 23metrową (różnica 7 metrów i zabudowania na pokładzie które zabrały ponad 20% powierzchni) dla tego na naszej barce wydawało się strasznie dużo sprzętu, a na brzegu - strasznie dużo kartonów ponieważ cały towar przyjechał przepisowo ADRem i był uzbrajany na miejscu, z czym poradziła sobie nasza 8 osobowa załoga. Nie mniej mieliśmy wspaniałą atmosferę pod czas przygotowań i za to dziękujemy naszym sznownym rywalom. W trakcie przygotowań musieliśmy też uciąć geometrię z 5 punktów (wg przygotowanego programu) na 3 ze względu na parametry naszej barki. Dla tego, mówiąc szczerze, nie jesteśmy w pełni usatysfakcjowani naszym pokazem. Co do pokazu w zeszłym roku, szkoda że Pana nie było z nami, a ktoś podał Panu nie prawdziwą informację - nie było żadnej ingerencji z zewnątrz w nasz pokaz. Nasza firma jest młoda-strzelamy tylko 2 lata, ale angażujemy się w każdy pokaz całą rodziną i nas to fascynuje, więc bedziemy nabierać się doświadczenia i szturmować kolejne prestiżowe imprezy. Zapraszamy do obserwowania naszych występów i do zobaczenia osobiście. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...