Jump to content

fx-er

Użytkownik
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

fx-er's Achievements

Nowicjusz

Nowicjusz (1/7)

0

Reputation

  1. Polecam zakupy w sezonie 2013 na S-PIRO! Byłem z kolegą z Belgii na zakupach-ładnie się rozwijają, towaru od rożnych importerów tak napchano że oczopląsu idzie dostać. Ceny dali takie jak u nich na sklepie dobrefajerwerki.pl, a ceny w tym sklepie mają dobre-porównywałem. Za kilka dni pojadę dla siebie na zakupki. :fireworks:/>
  2. Panowie, nie wiem jakiej jakości widowisko miało w Szczecinie być ale wiem jakiej było. Od kilku lat oglądam fajerwerki na Dniach Morza i powiem że ten pokaz był najdłuższy i najnudniejszy. Już nie wspomnę że kilka razy mieliśmy wrażenie że to koniec a potem okazywało się że tylko przerwa. Może nie warto było się za to brać, bo z tego co piszecie-nie miała ta firma do czynienia z poważniejszymi pokazami.
  3. W Szcecinie potrzebowałem kilka rzeczy na ślub i tylko w S-piro znalazłem kilka tortów i rakiet od ręki, mimo to że nie sezon-przyjechali, otworzyli, doradzili. Jestem mega zadowolony z obsługi.
  4. Kupowałem taką petardę kilka razy, raz mi się udało kupić 3" za chyba 35zł - to był szał. Jak kupię gdzieś teraz (cały czas na nie poluję)-napiszę gdzie i za ile.
×
×
  • Create New...