Skocz do zawartości

[JacuQM] Stuff 2012/2013


JacuQM

Rekomendowane odpowiedzi

Oto fotki oraz film z trzecią częścią mojego stuffa. Na moją korzyść ktoś kto pakował paczkę pomylił się, i zamiast 50m QM w papierze to 50m QM w plastiku a z 2 metrami było to samo :) Bardzo ładnie zapowiadają się efekty szelek, natomiast wyrzutnia jeżeli można ją tak nazwać jest (Green Peony) wielkości szelki 2,5'' . FILM : www.youtube.com/watch?v=eKgo9ecjg6I&feature=youtu.be
dsc06597gr.jpg
dsc06594g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę niestandardowo wygląda te Twoje zamówienie. Jakoś tak się wyróżnia na tle innych. W pozytywnym tego sensie znaczeniu. Nie rozumiem dlaczego napisałeś:


Bardzo ładnie zapowiadają się efekty szelek, natomiast wyrzutnia jeżeli można ją tak nazwać jest (Green Peony) wielkości szelki 2,5'' . FILM : www.youtube.com/watch?v=eKgo9ecjg6I&feature=youtu.be

...skoro kupiłeś dwucalówki.

Przewidujesz jeszcze jakieś zakupy? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiem, że powinienem nazwać to unboxingiem ale dla mnie to stuff :) Zapewne jak pokażę całość wtedy najlepszym określeniem będzie stuff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy kolejną paczkę :)
78uj.png
No to paczkę z TF mamy już za sobą, teraz szykujemy troche więcej kasy na Big Funa. I wydaje mi się że bedzie to koniec na ten rok ( jeszcze kupie co nie co na miejscu i wybiore się do jakiejś hurtowni np. Triplex). Dziękuje za wszystkie gratisy jakie otrzymałem a było ich trochę.





JacuQM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra paczka jest konkret Song oraz dużo art różnych jak i petard. 10/10 i jak mówiłeś wczoraj planujesz kolejne zakupy więc będzie stuff bardzo dobry.


endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać ile już na t owszstko wydałeś ? Bo ja jestem w szoku po tym jak przeczytałem ten CAŁY post... Ty chyba w Lottka wygrałeś albo "srasz" pieniędzmi ... Bo jak dla mnie to już jest troche chore ... żeby wydać 800zł na fajerwerki .... Rozumiem 300/400/500 no nawet to 600 ale 800! ? No ale niemozna powiedzieć że stuff jest zły xD 10/10 miłego strzelania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na rachunku widziałeś 800 to idź do okulisty, całość to trochę wiecej, a na tym rachunku na poczatku było 360 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mógłbyś napisać ile już na t owszstko wydałeś ? Bo ja jestem w szoku po tym jak przeczytałem ten CAŁY post... Ty chyba w Lottka wygrałeś albo "srasz" pieniędzmi ... Bo jak dla mnie to już jest troche chore ... żeby wydać 800zł na fajerwerki .... Rozumiem 300/400/500 no nawet to 600 ale 800! ? No ale niemozna powiedzieć że stuff jest zły xD 10/10 miłego strzelania :P/>



Sorry za off top ale kolego ogarnij sie, i czytaj uwaznie ;]



endriu123457
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i poszło kolejne zamówienie ,a przewiduje że to jeszcze nie koniec ! Tym razem BF




JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem dlaczego, ale każde twoje zamówienie poprawia mi nastrój ;) . Dobierasz na prawdę ciekawe i różnorodne produkty. Masz zarówno mnóstwo rzeczy do zabawy jak i poważnych efektownych konkretów. Aż nie mogę się doczekać foty całości :D
Pozdrawiam
P.S. będą jakieś filmy z sylwestra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą ale planuje jeszcze jedną paczkę po tej + zakupy w mieście :) Całość około 27-28 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest paczuszka z BF tak jak mówiłem. Spróboje wykombinowac kase na TF ponownie. NO WIEC TO NIE KONIEC !
Zapraszam do komentowania. Całość pokaże po Świętach Bożego Narodzenia.


66ecd6b1eb732f16gen.jpg
JacuQM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...