Skocz do zawartości
  • 0

Jak typować wyniki meczów ?


The-Piroman.

Pytanie

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Głupszego tematu nie widziałem. Matka wie że ćpiesz ?


Temat nie jest głupi tylko tak jest. Po założeniu konta dostajesz info o tym że dostaniesz meila potwierdzającego a ja nie dostałem i pewnie kolega też nie dostał i nie wie co zrobić. Mógł inaczej sformułować pytanie i napisac o problemie.

Długo się czeka na meila potwierdzającego?

Domin i nie pisze się ćpiesz tylko ćpasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie chodzi o meila, tylko o to ze nie wie jak do rubryki wpisać wynik, a to by wiedział juz sam nie wiem kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie chodzi o meila, tylko o to ze nie wie jak do rubryki wpisać wynik, a to by wiedział juz sam nie wiem kto.



Nie wie jak wpisać wynik bo nie może. Ja też nie mogę :) ale to jest spowodowane tym że nie dostałem meila potwierdzającego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cześć mój problem polega na tym że nie wiem jak typować wyniki meczów w konkursie polskie-fajerwerki i wyskakuje mi takie okienko:

http://imageshack.us/f/171/beztytuucwcg.png/

gdzie ja mam wpisać typowany wynik meczu ?

Dlaczego piszesz to tutaj tylko nie załatwisz tego bezpośrednio z administratorem forum o którym mówisz lub na forum na którym odbywa się ten konkurs w dziale do tego wyznaczonym ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bo do skrzynek pocztowych zagląda się również do spamu. nie doszło 2 osobom na 60 :) Pewnie wam automat już usunął z Waszej skrzynki pocztowej. I nie rozumiem jak można wpaść na zakładanie tematu tutaj. Jest takie coś fajnego jak regulamin i jakby się go przeczytało to by się wiedziało co robić. :P

Wysyłam jeszcze raz kody aktywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mpi myslisz się mam skrzynkę płatną razem z hostingiem na strone i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się abym nie dostał jakiegoś meila lub program zaliczył go do spamu.

Zgłosiłem to tutaj bo problem się pojawił. I tyle. Teraz założyłem konto na żone i jest to samo inna skrzynka i nie doszło więc sprawdż jak możesz czemu nie dochodzą albo uaktywnij konto ręcznie.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czasem trzeba poczekać, póki co cie aktywuje ręcznie. :)

PS: co do The Piromana - To jest użytkownik COPPA. Nie zmieniaj tej grupy na "Zarejestrowany" chyba że masz pozwolenie od rodziców. Przykro mi nie spełniasz COPPA nie możesz wziać udziału w konkursie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...