Skocz do zawartości

JF05-2 Happy New Year


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Happy New Year - są to dwie fontanny stożkowe, które według producenta sypią iskrami na 3m przez 25 sekund. Według cennika kosztują one 5,50 zł. Miał je ktoś z Was?

JF05_2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dzis mój kolega odpalił bo mu z sylwestra 1 został i ku mojemu zdziwieniu wybuchł :neutral: Nie rozumię tego :lol: Nie wiem jak to jest możliwe żeby fontanna wybuchła :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku sporo osób dostało te fontanny w ramach zamienników. I również były przypadki, kiedy te fontanny eksplodowały. Bardzo dziwna sprawa. A z filmów z prawidłowym działaniem fontanny, można wywnioskować że to badziewie. Przynajmniej takie są opinie osób które je miały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis mój kolega odpalił bo mu z sylwestra 1 został i ku mojemu zdziwieniu wybuchł :neutral: Nie rozumię tego :lol: Nie wiem jak to jest możliwe żeby fontanna wybuchła :?: :?:


Wszystko jest możliwe. Ja miałem dziwną sytuacje z mieszanką fontanny w wyrzutni JF07 Trole, na sylwestra 2007/2008 - mianowicie fontanna zamiast świecić, to wyrzuciła wszystko od razu do góry i koniec... trzeba było poczekać trochę, aż bateria zacznie strzelać. Różne rzeczy się dzieją, na które nie mam wpływu, niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ja także dostałem tą fontannę jako Złoty Wulkan ale nawet oznaczenie ma takie same jak złoty wulkan JF05. Ciekawe jaki będzie miała efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zamiennik, tylko to samo co happy new year, a jedynie pakowany pojedynczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bardzo słaba ta fontanna. Ja kupiłem na FM pojedyńczo co myśleliśmy że nam zamienniki dali. Chyba jakąś wadliwą dostałem bo snop iskier ldwo do metra dosięgał i jeszcze tych iskier było mało i kilka ledwo widocznych gwiazdek które na boki leciały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dostałem ją jako zamiennik na fm i czytając wasze niezbyt pozytywne komentarze postanowiłem że sobie ją odpalę i od razu po odpaleniu przewróciła się sypiąc iskrami na jakiś metr przez dosłownie 3s! Kompletny badziew i wyrzucone 2,50zł w błoto!Nie polecam! Moja ocena: 0/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Powiem wam , że efekt tych fontann się bardzo zmienił , na gorsze ,efekt nisko , i w ogole , nawet lekki wietrzyk zwiewa te iskry , na dodatek nie które poprostu same z siebie sie wywracają :blink: Jakoś nie polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kolejny raz zaopatrzyłem się w te fontanny jednak w tym roku wypadły blado. W zeszłym roku wiał mocny wiatr i efekt był jak na takie warunki niezłe, niestety ostatnie wypadły nieco słabiej a wiatru praktycznie nie było. Jak za tę cenę to oczekuje się czegoś więcej, ale jak ktoś ma trochę wolnej gotówki to można się zaopatrzyć.

Film (zalecam 1080p):

http://www.youtube.com/watch?v=SUkVlAnsO-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...