Skocz do zawartości

[POKAZ] WOŚP - pokazy fajerwerków


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że już w niedziele będą pokazy WOŚP, aktualizuje ten temat. Ja mam nadzieje że pójde na pokaz i nakręce film ;) No i mam nadzieje że pokaz znów będzie tak dobry, albo i jeszcze lepszy niż w tamtym roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także postaram się zrobić film z najbliższego pokazu WOŚP. Pokaz ma trwać 10min :wink: Jedyny problem jest taki, że będzie tam bardzo dużo osób i trudno znaleźć dobre miejsce do kręcenia. Film postaram sie zamieścić jeszcze w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Gdyni jest pokaz sztucznych ogni
ps:zapytalem sie tutaj bo nie wiem :neutral: i nie chcę zabrudzac forum :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 20:00 będzie pokaz u mnie!! chyba idę ;d ale filmu nie nagram wole na żywo pooglądać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze światełka do nieba w Krakowie. Firma jak co roku NakajaArt. Filmu niestety nie posiadam, ale mam parę szczegółów. Czas trwania 5 min. pokaz strzelano z za Sukiennic z 4 stanowisk (stałem od strony wyrzutni) i użyto w nim szelek kaliber 2,5" (naliczyłem 96) oraz 3" w sumie 80 - 90 oraz komety kaliber 1,2" o efekcie czerwonego ogona z zielonym bukietem. Do tego 20, 100 strzałowych kls'ów w tym 12 kątowych strzelane po 4.
W sumie bardzo ładny, kolorowy pokaz z aktywną górą i dołem. Niestety brakło wyraźnego finału no i jedna linia komet nie odeszła :evil: , ale goście od pokazu i tak bili sobie brawo, chociaż o mały włos nie oberwali spadającym, żarzącym się fragmentem szelki :lol:
Edit: link do najlepszego filmu jaki znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam transmisję WOŚP - światełka do nieba na VHS . Tak jak relacjonowała telewizj TV2 :smile: . Nie stety nie mam możliwości przesłac danego pliku do komputera . :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz Sztucznych Ogni - XVI Finał WOŚP – Łódź – 13.01.2008

Okazja – XVI Finał WOŚP (światełko do nieba)
Miejsce – Rynek Manufaktury
Godzina – około 20:00
Wykonawca – ???
Długość pokazu – ponad 5 minut
Link do obejrzenia na YouTube – http://pl.youtube.com/watch?v=-o3RYgOFYyQ
--------------------------
Link do ściągnięcia na dysk – http://www.sendspace.pl/file/nZv65HMc/
--------------------------
Komentarz – Super pokaz. Byłem pod wrażeniem. Duża liczba szelek o pięknych efektach. Na koniec fantastyczne zakończenie z wystrzeleniem kilkunastu szelek o efekcie brokatu. Na żywo wyglądało to przepięknie. Nie zabrakło też wyrzutni, które także miały piękne efekty. W niektórych momentach efekty docierały już do osób oglądających.

PS: Podczas oglądania proponuję trochę rozjaśnić monitory będzie się wam lepiej oglądało.

Moja Ocena – na 10pkt. Daję 9

Zapraszam do komentowania i oceniania pokazu w skali od 1 do 10.

PS: Lepiej ściągnąć na dysk bo będzie lepsza jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

już nie piszcie tutaj swoich reportaży z pokazów, tylko w dziale pokazy sztucznych ogni. . a zapowiedzi w temacie zapowiedzi pokazów sztucznych ogni.

temat zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...