Skocz do zawartości

[POKAZ] WOŚP - pokazy fajerwerków


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

tu dawajcie likni do filmów i zdjęc tych którzy bedą w swoim mieście na pokazie fajerwerków WOŚP i nakręcą to lub zrobią zdjecia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a jak niemacie to dzielcie sie wrażeniami :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kamerka w dłoń i w poniedziałek rano macie film. Jak zwykle nie będzie to nic specjalnego (ok. 3min) - srebrne komety i szelki willowy. U mnie strzelać będzie Weko-Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście film nakręce. :grin: Tylko że rok temu poszedłem nie na ten plac i fajerwerki oglądałem z daleka i to tylko końcówke :evil: Dwa lata temu pokaz był hałowy, fajerwerki strzelały z częstotliwością 1 na dwie minuty :evil: Trzy lata temu pokaz był spoko :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam to raczej nie odpiszą.Ja weszłem na stronę mojego miasta i tam był cały plan dnia :razz:i oczywiście fajerwerki.Pokaz zacznie się o 20.00 więc może jeszcze dzisiaj wieczorem dam filmik :grin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeczytałem w gazecie że światełko do nieba będzie wyjątkowe bo połączone z pokazem laserowym. Mam nadzieje że to z czym ten pokaz laserowy będzie połączony to pokaz sztucznych ogni :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pokazie byłem i chyba jako jedyny nagrałem te fajerwerki. Już zuploadowałem na youtubie jutro dam link bo video na stronie pojawi się za kilka godzin.

Zgodnie z obietnicą filmy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie był też fajny coś podobnego do mojego sylwka 20062007 :lol: widać że wyrzutnie coś w stylu black cat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpiękniejszy pokaz był oczywiście w Warszawie. Mogę to potwierdzić, bo byłem i widziałem. Moim zdaniem było to najlepsze "Światełko do nieba" pod PKiN. Być może dlatego, że był to XV finał. Ale na pewno co roku pokaz będzie większy i ładniejszy.

P.S. Warszawa rządzi!!!!!!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiku niestety nie dam,dlaczego :?:
1.Nagrywałem komórką więc słaba jakość.
2.Dyzio się wydzierał.
3.Nie mogę z komy na kompa przesłać :oops: .
Ale podzielę się wrażeniami :grin: .Były wielkie szelki nawet 6",pokaz robiła jakaś firma z Poznania.Ogólnie było super,było dużo palm i bardzo dużych chryzantem,ale za to mało cracklingu (i dobrze bo nie lubię) :lol: .Jeszcze były takie :?: koła :?: ,ale nie wiem jak się to nazywa.Mniej więcej coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dębica 14.01.2007 20:00 na rynku. Kolejno efekty: małe pociski kolorowe: zielone, czerwone, niebieskie; kolejno szły chryzantemy i pierścienie; wachlarze z kometami i strzałami z craclingiem; świszczące strzały z chryzantemami; kolorowe bomby; na koniec wielgaśne zielone piwonie na całe niebo ze spadającymi kulami.
Niestety nie mam zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...