Skocz do zawartości

[endriu123457] Mój stuff na sylwestra 2012/2013


endriu123457

Rekomendowane odpowiedzi


Super ! :D Są kostki małe jest i większa kostka, szelki. Dla mnie ok :D

Tak po lewej jeszcze Jw42 Black Cat na tych fotach moze go nie widac ale jest zapewniam was w 100% :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zauważyłem :D Będzie jeszcze jakieś zamówienie czy na ten rok the end ? :)



Będzie będzie jeszcze konkret kostke w Vanie kupie rakiety i art róźne 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dobre zakupy, widzę, że w tej części postawiłeś trochę na zabawe, lecz w całym stuffie nie brakuje konkretnych wyrzutni :) Planujesz dokupić jeszcze coś na internecie, czy czekasz na hipermarkety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejne dobre zakupy, widzę, że w tej części postawiłeś trochę na zabawe, lecz w całym stuffie nie brakuje konkretnych wyrzutni :) Planujesz dokupić jeszcze coś na internecie, czy czekasz na hipermarkety?




Kupuje za jakieś 20 dni krete rakiety i art różne :D i to tyle bedzie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej podoba mi się twój stuff ! :) Szkoda tylko że zamawiasz na części lepiej by było uzbierać pieniędzy poczekać na godną promocje i złożyć jedno wielkie zamówienie. Jak ja w tamtym roku przeliczyłem sobie koszt wszystkich przesyłek to bym sobie za tą kwotę załatwił dobry stuff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coraz bardziej podoba mi się twój stuff ! :) Szkoda tylko że zamawiasz na części lepiej by było uzbierać pieniędzy poczekać na godną promocje i złożyć jedno wielkie zamówienie. Jak ja w tamtym roku przeliczyłem sobie koszt wszystkich przesyłek to bym sobie za tą kwotę załatwił dobry stuff.



To już będzi nie stety ostatnia paczka w tym roku jak coś dokupie to zetsaw duży z Biedronki i w lidlu pierdołki dam full stuff ok 30 grudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry stuff. Są dobre kostki i coś do zabawy. Jak dokupisz jeszcze Kretę (miałem - polecam) będzie super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest spoko ;) Mogłeś teraz zamówić wszystko razem bo te przesyłki Cię wyniosły dużo, a mógłbyś mieć kilka fajnych rzeczy. Ale to twoja sprawa. Pozdro ! :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A no to chyba że.. :P A jeżeli można wiedziec jak to zrobiłeś ? :D


Do Bielska-Białej i Krakowa jest przesyłka darmowa :)

Ale jeżeli paczka jest darmowa to firma f-k dostarcza ci wtedy paczkę gdy jest są w pobliżu miejscowości czyli może to byc 5 dni czekania a nawet 10 dno :D najdłużej to czekałem tydzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff robi duże wrażenie, szczególnie JW42 i P7450 był to bardzo dobry wybór, mniejsze wyrzutnie również są, tylko brakuje mi tutaj jakiś rakiet, ale wydaje mi się, że to jeszcze nie koniec zakupów ;) Podsumowując całość jest imponująca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heej :) jestem nowy i mam pytanko co do: http://www.sklepbigfun.pl/regulamin-sklepu-internetowego.html
i tam w pkt 6 piszę: Zamawiający ma możliwość dokonania wyboru co do sposobu płatności za zamówiony towar:
-płatność za pomocą systemu płatnosci.pl
-płatność za pobraniem - minimalna wartość zakupu w opcji "za pobraniem" wynosi 50 złotych ( bez kosztu wysyłki )
i ja po prostu nie mogę zrozumieć "płatność za pobraniem - minimalna wartość zakupu w opcji "za pobraniem" wynosi 50 złotych ( bez kosztu wysyłki )"
za pobraniem czyli przy odbiorze przez kuriera i teraz nie rozumien że minimalna wartość zakupu w opcji za pobraniem wynosi 50 zł bez kosztów wysyłki i czy powyżej 50 zł trzeba zakupić towaru czy poniżej 50 zł ? naprawde ale ja nie moge tego zrozumieć ? Proszę o pomoc bo chciałem tak za 100-150 kupić ale przez neta nie płacę :) Czekam na odpowiedz i pozdrawiam
PS:Po odbiorze także dodam mój stufik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...