Skocz do zawartości
  • 0

Szelki 2'' NWP


CapiWymiata

Pytanie

Cześć, poszukuje szelek 2''profesionalnych na NWP chodzi mi konkretnie o firme która robi według was najlepsze. Mam na oku Komete i Super Power . Czy oni sprzedają szelki osobą prywatnym ( wiem że od kwoty pewnie okolo 1500+ ) Powiedzcie które efekty są godne uwagi i jaką firmę wybrać. Lepsze kuliste czy cylindryczne ? Proszę o podanie adresów stron internetowych jeżeli takie istnieją które sprzedają szelki w małych ilościach ( dokładny adres a nie np BF , TF ). Z góry dzieńki . :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Kometa nie posiada 2", a jak już to napewno ich nie sprzedaje.
Na taniefajerwerki.pl będziesz miał najtaniej.
Co do tego które są lepsze to trudno powiedziec.
Kuliste - ładny, symetryczny efekt.
Cylinderki - lecą niżej niż kuliste oraz efekt jest większy.
W dokonaniu wyboru pomogą Ci także poniższe filmiki prezentujące efekty szelek, które są sprzedawane w zestawach w sklepie taniefajerwerki.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na prezentacji sp używało rur 2" do miotania 1.75" dlatego leciały niżej, teraz są już spasowane rury 1.75" i myślę że lecą znacznie wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chcecie mi powiedzieć że mam kupować te 20 sztuk za 106 zl ? Ja chce kupić ponad 70 no to .... A moge kupić bezpośrednio u SP ? Oni wysyłają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chcecie mi powiedzieć że mam kupować te 20 sztuk za 106 zl ? Ja chce kupić ponad 70 no to...




to napisz maila do sklepu. żebyś się nie wysilał podam ci nawet adres biuro@taniefajerwerki.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ojojoj to szkoda ;P Ale itak by mi sie nie opłacało skoro potrzebuje ponad 70 sztuk no to 4 opakowania czyli ponad 550 a za 650 bede mieć całe pudło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak coś to szelki bierz tylko z SuperPowera są najlepsze fajny jest efekt redwave

może na filmie wygląda słabo ale na żywo jest ładny. Jak są szelki za 138zł to sie nie opłaca poczekaj do września to będą promocje to będziesz miał jeszcze taniej. Pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra potrzebuje pomocy !!! Chce kupić szelki bezpośrednio od Super Power. Jutro do nich dzwonie :)
Jaka jest u nich cena od której sprzedają osobą prywatnym ?
Wysyłają za opłatą ?
A jaki wybór mają to wiem ;)
Kto kupował niech napisze jak to u nich wygląda. Bo jak narazie ty tylko w Jorge i Triplexie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jeżeli kupisz powyżej 100zł na pewno ci wyślą to nie ma co się bać. Dzwonisz i mówisz co chcesz najlepiej żeby rozmawiała osoba w wieku powyżej lat 18. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jeżeli kupisz powyżej 100zł na pewno ci wyślą to nie ma co się bać. Dzwonisz i mówisz co chcesz najlepiej żeby rozmawiała osoba w wieku powyżej lat 18. :)

Powyrzej 100 ? w triplexie jest od 1200 :) a w Jorge jeszcze więcej. Ja potrzebuje szelek za 550 zl to chyba raczej wyślą .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak coś to szelki bierz tylko z SuperPowera są najlepsze fajny jest efekt redwave
może na filmie wygląda słabo ale na żywo jest ładny. Jak są szelki za 138zł to sie nie opłaca poczekaj do września to będą promocje to będziesz miał jeszcze taniej. Pozdrawiam:)


Powiem tak najlepsze szelki 2" to są od Triplexa

Pozdrawiam KrychFire :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powyrzej 100 ? w triplexie jest od 1200 :) a w Jorge jeszcze więcej. Ja potrzebuje szelek za 550 zl to chyba raczej wyślą .



Tak wyślą ci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszyscy doradzacze przypominam, bomby pirotechniczne o których mowa są produktami WP. Poza tym mam poważne obawy, że autor tematu może sobie tymi bombkami zrobić krzywdę.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszyscy doradzacze przypominam, bomby pirotechniczne o których mowa są produktami WP. Poza tym mam poważne obawy, że autor tematu może sobie tymi bombkami zrobić krzywdę.

fps


zgadzam się z fps-em, czytając jego poprzedni temat lepiej tego tematu nie kontynuować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzwoniłem do Triplexia , Jorge i SP . Powiedzeli mi że do Triplexa trzeba przyjechać tak jak do Jorge a pozatym od 1200 zł , a SP natomiast wsyłają od 350 wiec się łapie , nie wiem czemu mówicie że szelki są na WP jak mówiła że nie ma problemu :) a ja koncesji nie posiadam ;D 2'' wysyłają bez pozwolenia a profesionalne ale 2,5'' już tylko na WP dziwne ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ta a świstak już nie zawija bo mu łeb ucięli... Ehh jak ci triplex wyśle 2" na qm to ja jestem święty, to samo jorge. Te kulki były, są i będą WP.

fps

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sorry, ale czy ty na prawdę masz tak pusto we łbie czy tylko udajesz? Są WP i tyle, prowadzą ewidencję takich artykułów więc bez pozwolenia nic nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sorry, ale czy ty na prawdę masz tak pusto we łbie czy tylko udajesz? Są WP i tyle, prowadzą ewidencję takich artykułów więc bez pozwolenia nic nie kupisz.

Szczerze to udaje :)
Obiecuje fps-owi że już nie będzie musiał kasować moich tematów :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...