Skocz do zawartości

[Ari001] Stuff 2012/2013


Ari001

Rekomendowane odpowiedzi

Wstęp:

Na wstępie powiem co i jak w tym roku. Zamierzam w tym roku poświecić kwote o wysokości 1500-2000zł. Z racji tego, że w tym roku wybije mi 18-nastka. Tym razem nie stawiam na zabawę, a na jakość, czyli bedą praktycznie same konkrety. Lecz pare zabawek też się znajdzie. Pokazu i w tym roku raczej nie bedzie, chociaż moze jakiś mały wstep zorganizuje (jeżeli zostana mi jakies na to grosze).Na pirobajery do zabawy mam zamiar przeznaczyć z 150 zł , wiec bedzie tego mało, nie tak dużo jak w tamtym roku.



Cz. 1 :

dsc04923r.jpg


dsc04921a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pięknie jak na I część. Cieszę się, że planujesz stawiąć w tym roku na konkrety ;) Co to jest po lewej ?


Te żółte po lewej to "Żółta świeca dymna U31212 YELLOW". :)



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam. Stawiasz na różnych producentów, tj Jorge, Triplex, Kometa, Hestia, itd, czy masz utarte, sprawdzone? 2 bańki to sporo jak na stuff. Skoro osiemnacha, to może odłożysz częśc na libację, a częśc na wyprzedaże. ;) Ja żałuję, że portfel opróżniłem niaml cały przed świętami, bo mnie ominęły najlepsze kąski na BigFunie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z ciekawości zapytam. Stawiasz na różnych producentów, tj Jorge, Triplex, Kometa, Hestia, itd, czy masz utarte, sprawdzone? 2 bańki to sporo jak na stuff. Skoro osiemnacha, to może odłożysz częśc na libację, a częśc na wyprzedaże. ;) Ja żałuję, że portfel opróżniłem niaml cały przed świętami, bo mnie ominęły najlepsze kąski na BigFunie :/

Jorge, Triplex i MaxSem to bedzie przewaga, z komety wyrzutni chyba nie bd miał, a z Hestii to może jedna się znajdzie, tak dla testu. :)

W tym roku mam pare planów, wiec 2000zł~ na 100% przeznaze, a libacje to już swoją drogą. :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jorge, Triplex i MaxSem to bedzie przewaga, z komety wyrzutni chyba nie bd miał, a z Hestii to może jedna się znajdzie, tak dla testu. :)

W tym roku mam pare planów, wiec 2000zł~ na 100% przeznaze, a libacje to już swoją drogą. :)


Inwestujesz jak sam powiedziałeś w grubsze gabaryty, thj wyrzutnie. A co z porządnymi rakietami, pokroju Apollo, czy Speed IV? Masz w planach jakieś petardy? O FP3 teraz bardzo trudno, zatem zainwestujesz w achtungi, czy może postawisz na hmmm... następcę FP33, petardę 859?

Sporo kasy wydajesz. Ale jak się zarobiło, albo się ma to się korzysta ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Inwestujesz jak sam powiedziałeś w grubsze gabaryty, thj wyrzutnie. A co z porządnymi rakietami, pokroju Apollo, czy Speed IV? Masz w planach jakieś petardy? O FP3 teraz bardzo trudno, zatem zainwestujesz w achtungi, czy może postawisz na hmmm... następcę FP33, petardę 859?

Sporo kasy wydajesz. Ale jak się zarobiło, albo się ma to się korzysta ;D

W stuffie bedzie wszystko, od dużych wyrzutni do rzymskich ognii, petard, wulkanów. :) W tamtym roku miałem stuff do zabawy, w tym roku stawiam na konkrety, wiec rakiety typu JR29 czy JR28 napewno się znajdą. Mam pare achtungów sprawdzonych, których huk moge porównać do Fp3. :) Petardy 859 może też zakupie, bo jak mówisz są następcami Fp3 to warto przetestować. :)

Każdy ma swój budżet na fajerwerki. :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W stuffie bedzie wszystko, od dużych wyrzutni do rzymskich ognii, petard, wulkanów. :) W tamtym roku miałem stuff do zabawy, w tym roku stawiam na konkrety, wiec rakiety typu JR29 czy JR28 napewno się znajdą. Mam pare achtungów sprawdzonych, których huk moge porównać do Fp3. :) Petardy 859 może też zakupie, bo jak mówisz są następcami Fp3 to warto przetestować. :)

Każdy ma swój budżet na fajerwerki. :)


Ja kupuję fajerwerki od wielu lat. I zawsze myślałem, że i tak dużo kupuję. Ale to co zobaczyłem w stuffach sylwestrowych na tym forum, to po prostu sklep otwarty. Ja jak miałem z 1 wyrzutnię to się już cieszyłem. Tu userzy biorą ich nawet po kilkadziesiąt. Swoją drogą rok w rok ładuję kasę w sztuczne ognie. Ale wyjątkowo w tym roku się zmotywuję, do roboty nawet pójdę byle by zarobić szalony pokaz, który osedle zapamięta ze 2 dekady ;D przez długi czas. ;)
Wiesz ja polecając petardę 859 powłuję się na przychylne opinie o niej ważnych majestatów tego forum, m.in. Admina.
Ja mimo wszystko póki co pozoastaję przy FP3. Bo choć miałem je tylko na 1 Sylwestra, tj 2011/2012 to tak mi wpadły w gusta, że muszą jeszcze gościć przez ładnych parę latek. Nawet kosztem wysokiej ceny. Bo mimo tych nawet 20 - 25 zł za paczę to wciąż niesamowita petarda zdecydowaniue godna polecenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...