Skocz do zawartości
  • 0

2" SP czy VS-0046 co ma większy rozprysk?


capensis

Pytanie

Witam! Chce kupić ,,wypełnienie" do moich 12 rur 2" i teraz nie wiem które szelki mają większy rozprysk, czy te 2" od SP czy VS-0046 od Maxsema? Myślałem jeszcze o 1,75 od sp jednak rury mam 2" i boję się , że jakbym walnął całą salwe w fanie , to by za nisko poleciały i byłby armageddon. Co polecacie? Zakup nowych rur nie wchodzi w grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Bardzo ładny efekt ma 1,75 ,a do szelek 2" to od super power są lepsze tam lecą na 50mm a ja coś słyszałem że z Maxsem lecą na 45mm nie wiem czy to prawda ;)

Pozdrawiam KrychFire :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Całkiem możliwe bo 2" na komercyjnym opakowaniu nie zawsze jest 2" rozmiarem


najlepszy przykład moździerze typu 1.2" (np JW47) żaden z nich nie ma faktycznie 30mm tylko około 45-47mm


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kulki komercyjne oznaczone jako 2" to mają góra 1,9", ale spokojnie możesz odpalać z rur fb. Ja bym brał maxema, vel miał rok temu i wyglądały te bombki całkiem znośnie.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

boję się , że jakbym walnął całą salwe w fanie , to by za nisko poleciały i byłby armageddon.



Nie masz się czego bać nie ma takiego armagedonu po wystrzale 12 sztuk w jednym momencie. Testowałem i spokojnie jak masz mozliwość ładuj 1,75.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A czy któreś z osób polecających 2" SP miały również VS-0046? Bo chyba piszecie to w ciemno. Osobiście brałbym moździerz Maxsema, który ma efekty zbliżone do 2" SP na różowym visco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A czy któreś z osób polecających 2" SP miały również VS-0046? Bo chyba piszecie to w ciemno. Osobiście brałbym moździerz Maxsema, który ma efekty zbliżone do 2" SP na różowym visco.


Właśnie dlatego się na Ciebie powołałem, na Twoich filmach te kulki z maxema wyglądały całkiem przyzwoicie, cena jest nieporównywalnie lepsza niż bomb z SP. Efekt jest bardzo dobry, bo z tego co widziałem te bombki latają nisko, podobnie do 1,75" z SP.
Z komercyjnych moździerzy polecam jeszcze P6019 z Komety.





fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuje za odpowiedzi. Chciałbym zaznaczyć, że jedyne na czym mi zależy to efekt, nie cena, tak więc nie kierujcie się opłacalnością :) Chodzi po prostu o to żeby różnica wielkości efektów między szelkami , a wyrzutniami 1.2" była bardzo widoczna, gdyż tymi szelkami chciałbym zaakcentować finał. Widze coraz więcej pozytywnych opinii na temat szelek 1.75 , nie wiem, może kilka kupie wraz z rurami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...