Skocz do zawartości

JW47 Super Artillery (Jorge)


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi

OMG pomozcie bo ja juz sie pomieszalem :( Jw47 to jest mozdzierz MAGNUM z jorge czy to jakas inna?? a ta z biedronki jaki ma symbol?? pomozcie prosze bo chce kupic magnum i nie wiem czy to ma taki efekt jak te na filmikkach czy inny?? Jaki magnum ma kaliber 1,5" czy 2,0"??
///EDIT: Aha sorki magnum to jw24 :P ma ktos jej filmik? jaki ma kaliber ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 6 miesięcy temu...
a tutaj film z użyciem wielu szelek tego moździerza. Film wykonany przez Felixa

:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=m48XPSmT3cY


Sry za offtop , ale filmy są mojego autorstwa , moździeż mój , a bawiła się nim ekipa z Kazimierza :grin: , a film znajduje sie na kącie Felixa :arrow:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja także polecam moździerz "Super Artillery" którą miałem już na dwóch sylwestrach jak zwykle nie zawodne efekty lepsze od nie których dużych rakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kupuje ten moździerz od 4 lat i uważam, że jest najlepszy w swojej klasie. Wolę go niż jw86 z biedronki i jest on nawet tańszy. Kto go kupi z pewnością nie bedzie żałował. :evil: :evil: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje ten moździerz od 4 lat i uważam, że jest najlepszy w swojej klasie. Wolę go niż jw86 z biedronki i jest on nawet tańszy. Kto go kupi z pewnością nie bedzie żałował. :evil: :evil: :twisted: :twisted:


Ten z biedry to jest to samo , ale różnice istnieje w cenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się ze JW47 ma przy rozprysku gwiazdki bliżej siebie a ten z biedronki ma większy rozprysk i gorzej to wygląda... polecam każdemu co kupuje malutki stuff tak jak ja :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne, mam nadzieje, że tenz biedronki będzie miał zmienony efekt w tym roku, bo tamten mi się przejadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki pewny, oto dowód:
porwnaniemozdzierzyqm4.jpg

Oba zdjęcia (klatki z filmu) są wyciętę przezemnie i są z innego roku, zresztą jest podpisane.

sry za offtopic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne, mam nadzieje, że tenz biedronki będzie miał zmienony efekt w tym roku, bo tamten mi się przejadł.


Hm, efekt powinien być taki sam jak w JW47 Super Artillery - też kolorowe peonie. Raczej nie sądzę, by zmienił się efekt, bo nawet nie ma na co innego... takie peonie to standard w tych moździerzach odkąd są :smile:

Edit:
Jeśli chodzi o to zdjęcie... wszystkie czynniki są z tym związane - akurat mógł być inny wiatr, gwiazdki z ładunku bardziej rozsiało, albo inaczej kamera / aparat to uchwycił - takie porównanie akurat nie jest dobre ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj odpaliłem 2 szelki z super Altilery ;] efekt super !! ale po wybuchu rura od moździerza śmierdzi jak zbuczałe jaja albo jeszcze gorzej xD rure trzymam w piwnicy bo pokoj to by mi prześmiardł xD tez tak macie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj odpaliłem 2 szelki z super Altilery ;] efekt super !! ale po wybuchu rura od moździerza śmierdzi jak zbuczałe jaja albo jeszcze gorzej xD rure trzymam w piwnicy bo pokoj to by mi prześmiardł xD tez tak macie ?


Zawsze tak jest, dlatego jak mam coś odpalić to biore rakietke albo jakąś małą wyrzutnię, moździerzem strzelam tylko w sylwestra, bo taki zapach nie jest za przyjemny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...

Odpaliłem zieloną kule efekt piękny, wydaje mi się że polepszony został ten moździerz okaże się to przy następnych szelkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.youtube.com/watch?v=QrQtT1fRRjE

Na żywo efekty tego moździerza prezentują się dobrze. Przebijają moździerz TXB546 z firmy TripleX, no może po za efektem brocade crown z TXB 546,

Oto porównanie:






Tutaj akurat szelki z kiepskim efektem JW47 (moździerz środkowy):



JW47 zawsze był ustawiony w środku, wybuchał zazwyczaj na końcu, wszystko jest napisane w opisie filmu.

Pozdrawiam.


Zapraszam do zgłębienia wiedzy pirotechnicznej żeby nie robić błędów w stylu brocate lub tripleks :blush:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...