Skocz do zawartości

P7201 Aron


PuMeX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Szczęka opada! Każdy kto myślał, że jest mała i gówno warta jest w błędzie. Ona jest genialna, piękne duże efekty tylko szkoda, że tak mało strzałów.. Ale polecam ją w 100% ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia bardzo mnie zaskoczyła dałem za nią 5,50 i naprawdę jest dobra,lecz szkoda,że tak mało strzałów polecam każdemu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Znakomita kostka miałem ją rok temu mam i w tym roku jak za 9zł ma znakomite efekty długo utrzymujące się na niebie lepszych kostek w tej cenie niema 10/10!!. Polecam !

 

 

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Znakomita wyrzutnia.Efekty ma kolorowe i bardzo szerokie a na dodatek ma głośny huk.Kupiłem ją w promocji w tamtym roku za około 6 zł.Szczerze ją polecam 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Znakomita wyrzutnia.Efekty ma kolorowe i bardzo szerokie a na dodatek ma głośny huk.Kupiłem ją w promocji w tamtym roku za około 6 zł.Szczerze ją polecam 10/10

 

Hmmm... zwykły klepak jak na moje oko. Zastanawia mnie również jak bateria o kalibrze 20 mm może mieć "głośny huk" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu opisuje swoje wrażenia i odczucia,faktycznie może trochę wygląda jak bym to wyolbrzymiał,ale tak naprawdę ekscytuje się każdą wyrzutnią,nawet tą za 10zł.Widać,że najlepiej jest nic nie pisać tak jak robią to niektórzy tylko wejść na forum jak po ogień i wyjść,bo nie ma co pisać.Zawsze coś komuś nie pasuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze primo, po co odkopujesz tematy ze Stycznia tego roku ? Po drugie ten dział jest do tego aby wyrazić swoją opinię i jeżeli coś Ci się nie podoba możesz usunąć konto i tu nie wchodzić. Co do wyrzutni Jakość - Cena Bardzo dobra i fajna wyrzutnia którą można polecić w 100% !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zmienili nazwę wyrzutni na Fiji (przydałaby się zmiana nazwy wątku).

Za nic bym się nie spodziewał że taka mała, niepozorna kostka będzie miała tak piękne i duże efekty, w tym mój ulubiony (złota palma na tle niebieskich gwiazdek). Również migające fioletowe gwiazdki zaskoczyły mnie bardzo miło. W tak niskiej cenie nie spodziewałem się tak ładnej baterii. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...