Skocz do zawartości
  • 0

Kątówka do max 200 zł


ponczo12496

Pytanie

Witam w tym roku planuje zrobił mały amatorski pokazik. Na koniec planuje zakupić jakąś efektowną kątówkę którą zsynchronizuje z wachlarzem ( JW1000 lub JW1020). Po 4 dniowych poszukiwaniach wpadła mi w oko JW401. Czy jest ona godna wyrzutni finałowej ? Czy może macie jakieś inne propozycje od innych importerów ( mile widziana kometa ). Dodam, że chce skorzystać z wyprzedaży więc nie bierzcie mnie za wariata ustalającego stuff 4 stycznia :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Moim zdanie lepsze na finał jest JW402,a JW401 jak by to powiedzieć jest nie dorozwinięta nie za bardzo nadaj się na finał ale ujdzie moim zdaniem lepsza jest JW402 ;)

Pozdrawiam KrychFire :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pewnie w tej cenie znajdziesz coś lepszego, ale ja brał bym jw402. Od zawsze miałem do niej sentyment.
Pozdrawiam CV B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wolałbym Festival day z maxsemu :) Może jest tańsza niż szukasz aczkolwiek robi duże wrażenie :) Duży huk, wielkie efekty, które długo utrzymują się na niebie na pewno zachwycą widza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Patrząc po filmikach JW401 lub JW402 mają 2x większe efekty niż Festival Day, może się mylę bo jak napisałem to tylko opinia po obejrzeniu filmików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Patrząc po filmikach JW401 lub JW402 mają 2x większe efekty niż Festival Day, może się mylę bo jak napisałem to tylko opinia po obejrzeniu filmików.


Moim zdaniem lepsza wyrzutnia jest JW402 na finał i tak wogóle jest ładniejsza od JW401 ,w moi stuffie też się zanjdzie w tym roku JW402 :)

Pozdrawiam KrychFire :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak chcesz mieć świetny finał wgniatajacy w ziemię to bierz 2x txb475 i odpal jednocześnie nic lepszego do 200 zł nie dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sory, że tak zmieniam temat ale czy nie lepiej byłoby dać na finał jakąś 49 strzałówkę pokroju gold nagoji i na koniec wachlarzyk. Czy jednak na finał kątówka musi być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Capensis znam potęgę Paintinga, w tym roku jednak chciałbym spróbować czegoś innego. Byłbym wdzięczny za ułożenie jakiejś innej sekwencji finałowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

w takim razie za te 200zł kup kilka małych kostek (np . 6 Styxów lub katmanu) i ustaw je w V albo W i odpal jednocześnie, na koniec rypnij jw1000 ( bo jw1020 strzelona pojedynczo się wg. mnie na finał nie nadaje)

JW401 miałem i nie polecam (nie nadaje sie na finał)
porozglądaj sie jeszcez za kostkami komety lub tripla (np 2x YHW009 - SONG w układzie V)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

w takim razie za te 200zł kup kilka małych kostek (np . 6 Styxów lub katmanu) i ustaw je w V albo W i odpal jednocześnie, na koniec rypnij jw1000 ( bo jw1020 strzelona pojedynczo się wg. mnie na finał nie nadaje)

JW401 miałem i nie polecam (nie nadaje sie na finał)
porozglądaj sie jeszcez za kostkami komety lub tripla (np 2x YHW009 - SONG w układzie V)


o tak yhw009 V ładną jazdę by zrobiło B)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeszcze raz przepraszam, że pisze niezgodnie z tematem ale nie chce zakładać już zbędnych tematów :hap Miałem wizje finału, mianowicie miał by on się składać z jakieś 49 strzałów ( lub jakiejś większej niż 40 shotów) coś z komety z serii Gold lub Scorpiona z Jorga i wchodzącego pod koniec Rainbowa z Maxsema i wszystko zakończone JW1021. Czy zdało by to egzamin ? Chodzi mi głównie o efektowny finał w tym przepadku zakończony mocno srebrnym akcentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wg mnie rainbow na finał sie nie nadaje (za monotonna, nie ma podkreślonego końca) JW1021 wg mni tylko gdy odpalone by były 2 szt na raz (jak jw1020 u mpiego i firawerkomana) Ja a finał u siebie dałem pojedyńczą jw1020 z bombkami i jednak czegoś brakowało :/ najlepszym wyborem będzie jw1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja doradzę coś jutro, jak zobaczę ceny an wyprzedażach i dostępność produktów. Na razie skłaniałbym się ku B135-SM ze Śmieszka lub JW49 z Jorge. Zetki zawsze zaskakują publiczność, bo ten układ efektu nie jest zbyt popularny w produktach amatorskich. Dodam tylko, że kostka Śmieszka, jest dużo szybsza niż na filmie ze strony importera.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

P7450 Kreta i P7053 Lena strzelone jednocześnie.


Vel masz film tegorocznej Leny? Mnie ta kostka rok temu nie zachwyciła. Jak już kometa 2 x 25sh to moja propozycja P7450 + P7677.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0



Od 1:24 strzela razem z wyrzutnią Horizon z Triplexa i Armenia z Komety. Trudno ją dostrzec na pierwszy rzut oka, ale zapewniam, że wielkość rozprysków była ogromna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0



Od 1:24 strzela razem z wyrzutnią Horizon z Triplexa i Armenia z Komety. Trudno ją dostrzec na pierwszy rzut oka, ale zapewniam, że wielkość rozprysków była ogromna.


Ale ja o Lenie pisałem a nie o Armenii :P

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...