Skocz do zawartości

[Arturo :)] Stuff 2011/ 2012


Arturo :)

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku niestety miałem wiele utrudnień ze zdobyciem tego czego chciałem i w sumie wyszło jak wyszło... Plany na początku roku były bardzo ambitne, bo planowałem wydać 1,5k na stuff z czego pokaz za 1k i reszta jakaś drobnica do zabawy, dlatego też na początku roku skorzystałem z akcji firawrkomana i kupiłem jw1018. Plany niestety się zmieniły i okazało się, że pokazu nie będzie i budżet baardzo zostanie obcięty. Z powodu iż bardzo chciałem zobaczyć jw1018 w akcji to postanowiłem, że zakupię jakąś konkretniejszą kostkę i połączę ją z jednorzędówką, ale niestety przy składaniu zamówienia na akcji " kupowanie bez vatu w sklepie fm okazało się, że nie ma już tej kostki która jeszcze wczoraj była, więc postanowiłem, że jednak połączę kilka mniejszych kostek.
W tym roku postawiłem w szczególności na dobrą zabawę dlatego też w moim stuffie znajduje się taka ilość petard i art. różnych, która będzie odpalana głównie hurtowo :D
Ogólnie ze stuffu jestem zadowolony mimo to, że wyszło jak nie planowałem :)
152l6de.jpg
Wyrzutnie:
-jw1018
-jw61
-2x jw08
-P7229
-2520
-TXB422
-3x jw11
Szelki:
-2"x13 titanium salute w/ silver tail
-2"x7 brocade crown
-2"x2 green wave
-2" silver fish w/ blue pistil
-2" blue peony
-2" green peony
-2" yellow peony
Petardy:
-6x FP3/NEW
-5x 859
-FP3/SMALL
-k300
-2x JC024
-4x ex 1
-2x K0203-5SN
-28x k0201
Rakiety:
-jr1
-jr4
Art. różne:
-P2313
-P5050
-2x W504
-TXF441
-TXF834
-3x JF66
-2x 0205A
-jm04
-TD1
Fontanny:
FC3001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny zestawik Arturo. Widzę, że nie zabrakło FP3, widzę też, że zdecydowanie stawiasz na oryginał, tj FP3 New, natomiast intryguje i to nawet bardzo mnie pewna kwestia, gdzie i w jakiej cenie można otrzymać te szelki po 2'', bo z tego co widziałem w Internecie nieźle dają ale zupełnie nie wiem gdzie można się w nie zaopatrzyć i ile wynosi ich cena. Z góry dzięki za tę informację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O chlopie. Poszalejesz. Moim zdaniem moglbys odpuscuc sobie tych petard i troszke więcej rakiet i kostek ale i tak pochwalam izawsze bede pochwalal petardki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O chlopie. Poszalejesz. Moim zdaniem moglbys odpuscuc sobie tych petard i troszke więcej rakiet i kostek ale i tak pochwalam izawsze bede pochwalal petardki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kij z petardami skoro Tytany są :)
Jednym słowem finał szykuje się na pełnej....
Wielka szkoda że plany poszły się....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...