Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w firmie Kometa


Rekomendowane odpowiedzi

Ceny będą negocjowane, po publikacji cen an wyprzedażach, bo wtedy będę wiedział od jakich cen mam zacząć dyskusję z Kometą, tak żeby na wk było jeszcze taniej.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy czytać ze zrozumieniem. Kometa ustali dla nas indywidualne ceny więc rabatu jako takiego nie będzie. A z gratisami to nie sądzę żeby jakiekolwiek były, w końcu ceny na pewno będą bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratisów raczej nie będzie, zamiast tego będą po prostu atrakcyjne ceny. Nie wiem, co tak wszyscy przyzwyczaili się do tych "gratisów", przecież nikt nic za darmo nie daje, widocznie marże sklepów są tak wysokie, że opłaci im się robić takie akcje. Wystarczy popatrzeć na branże, gdzie jest większa konkurencja. Walka wtedy jest głównie na ceny a nie na tzw. gratisy...
Jeśli chodzi o gadżety reklamowe, to na to możecie liczyć jak najbardziej, na pewno będą plakaty może jeszcze smycze, długopisy i inne tym podobne. Na razie nie wiem jakim arsenałem gadżetów dysponuje Kometa. Wszystko, tak jak napisałem już wilokrotnie, ustalę na miejscu we Wrocławiu, co nastąpi do końca stycznia.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem chętny z tym, że mam pytanie - skoro bywasz we Wrocławiu to czy mógłbym odebrac od Ciebie to co ja zamowię osobiście?:) żeby zaoszczędzić na kosztach wysyłki :P

jak cos to 2 grupa

co do kwoty jeszcze nie jestem w stanie podac, zobaczymy jak owocny będzie ten rok ;) ale mysle ze około 150 zł na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji na publikację cen Komety w ramach promo na BigFun'nie, wiem już od jakich kwot mam negocjować rabat. W związku z czym w poniedziałek dzwonię do Komety i postaram się dowiedzieć jakie są szanse na jeszcze lepsze ceny w ramach wk i jak jest z dostępnością towaru.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekać na FM? Promocja na FM miała się rozpocząć miesiąc temu, FM się chowa przy F-net, nie ma na sensu na nich czekać, takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czekać na FM? Promocja na FM miała się rozpocząć miesiąc temu, FM się chowa przy F-net, nie ma na sensu na nich czekać, takie moje zdanie.


W tym czekaniu jest pewna logika, bo jak fm da jeszcze lepsze ceny niż BigFun, to może uda się coś jeszcze więcej ugrać, gdyż negocjacje zaczną się od jeszcze niższego poziomu.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czekać na FM? Promocja na FM miała się rozpocząć miesiąc temu, FM się chowa przy F-net, nie ma na sensu na nich czekać, takie moje zdanie.


w pełni się zgadzam, już w tamtym roku w okresie sylwestrowym wyszli d*pą do klientów, zero nowych artykułów.... f-net bije ich na głowę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


FajerwerkiMarket zaczyna swoje wyprzedaże :)


To ja jeszcze poczekam dzień i zobaczę jakie ceny dadzą, na razie nic szczególnego jeśli chodzi o Kometę nie zauważyłem, ceny różną się ok 2 zł od tych z BigFuna, a tak jak napisałem wcześniej, chciałby zacząć się dogadywać od jak najniższego pułapu.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi trochę czasu. Wk dopiero w czerwcu/lipcu, a Wy piszecie jakby się paliło. Ja mam oprócz forum jeszcze swoje życie i pracę, w której mam aktualnie zapierdziel. W przyszłym tygodniu jadę do Wrocka to się będę na miejscu dogadywał.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...