Skocz do zawartości

Reakcja waszych zwierząt na fajerwerki


Adek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Jak wasze zwierzęta reagują na fajerwerki? Mój pies okropnie się boi, chowa się gdzie tylko można... Za to pies mojej siostry się nie boi, normalnie przy nim rakietki odpalałem, on bez reakcji stoi i patrzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj jeszcze jak żył to z babcia stal w oknie na parapecie i ogladał.
A co do huków jak jest sam to sie bał i sie podlizywal jak to pies :):blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

Wczoraj koło domu odpaliłem magazynek z piccolaków - koło 500 strzałów i jedną FP3N.


Mój piesek - york - trząsł się przez 10 minut ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies u mojej dziewczyny uwielbia kiedy strzelam :D kiedy wychodzę na dwór to on już wyczuwa o co chodzi :D zaczyna szczekać, machać ogonem,skakać i piszczeć z radości :D dla mnie to dziwne ale na prawdę tak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owczarek mieszkający w boksie na podwórku ma gdzieś fajerwerki.
a średniej wielkości mieszaniec mieszkający w domu jest przyzwyczajony od małego do sylwestra gdyż został urodzony 2 miesiące przed nowym rokiem, i właśnie zawsze jak wychodzę o 16 i później w nocy to zawsze strzelam a on nic w ogóle nie ucieka, a jeszcze jako ciekawostkę napisze że jak odpalam te takie malutkie latające pszczółki to patrzy gdzie wyląduje biegnie i szczeka tak jakby chciał mnie przed tym obronić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy mój kot żył (rok temu potrącił go samochód) w ogóle nie przejmował się fajerwerkami, jak by dla niego
nie istniały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy przykład to ten:
W biegły Sylwester (2010) na działce wystrzelałem całą paczke jaj dinozaura,a w tym czasie pies........spał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczur - Śpi
Pies - się nie boi,a rok temu o godzinie 00.00 siedział sobie na balkonie :)

Pozdrawiam KrychFire i Życzę Szczęśliwego Nowego Roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sawik97 zniszczyłeś mnie :D Fajnie to musi wyglądać jak pies za pszczółką biega :D

Ostatnio się dowiedziałem że pies mojej sąsiadki umarł z przerażenia przed fajerwerkami... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Zółwie mają to gdzieś(Nawet nie słyszą tego),pomimo moich prób aby dotrwały do 24(Lampy grzeją) one idą spać około 21.Natomiast pies się boi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mój kot raczej ma zwis na to co się dzieje za oknem. Grzmotu burzy się raz tylko wystraszył a jeśli chodzi o fajerwerki to nie ma z nim problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mój pies się nie boi, kiedyś wziął w zęby rzymiaka (30 strzałów) i biegał po podwórku... Jak odpalam rakiety to próbuje je złapać, do petard (na szczęście) nie podchodzi (co innego do wulkanów, wyrzutni, stroboskopów), musze zamykać go w domu kiedy ide strzelać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kot panicznie się boi. Gdy tylko jakieś huki usłyszy, to chowa się w szafach,pod stołami i boi się przebywać wtedy sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papugi - latają szczęśliwe, powtarzają dzień dobry i jak im dam to umoczą dzioba w szapmanie....xDD jak to Nimfy.

Piesek - bardzo jest zadowolony, w zeszły sylwester podawał mi rakiety diablo :xmas_biggrin:/>, a jak mu się znudzi to siedzi z mamą w domu na fotelu i ogląda sylwester z Polsatem.

Kotek - dostaje pastylkę aby usnął bo mojej mamie na zawał umarł 4 lata temu i nie chce mieć już z tym takiego przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...