Skocz do zawartości

Odpalanie petard w lesie


Kacperkiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ja z kolejnym pytaniem dotyczącym strzelania :P
Teraz w lesie. Czy mogę odpalać petardy picollo tak 4fun w lesie ?
Jak by mnie leśniczy złapał dostał bym mandat ? Prosze o opinie na ten temat i odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje że tak, zależy jaki to las ja mieszkam w niedużym mieście i las nie jest ogromny i nie żyją tam zwierzęta oprócz ptaków i wiwiórek (jak jechałem rowerem to wyskoczyła mi sarna :) , ale to był tylko jeden taki przypadek) Ja tam sobie w tym "lesie" strzelam i nic , oprócz drących japsko starych babek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że mandat możesz dostać :facepalm: to jest las, i jeśli są tam zwierzęta to nawet surowy mandat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dostać mandat. Fajerwerkami możesz strzelać tylko na prywatnym terenie (oczywiście oprócz sylwestra), a las publiczny do takiego nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandat możesz dostać, ponieważ jest to las. Płoszysz zwierzyne, niszczysz runo leśne. Pozatym, a może przede wszystkim istnieje realne zagrożenie zapruszenia ognia oraz śmiecisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewnością możesz mandat dostać.
argumenty:
-płoszenie zwierzyny
-zagrożenie pożarem
no i oczywiście zakaz strzelania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Argumentów na mandat jest wiele, natomiast jeżeli strzelasz w lesie huk się bardziej rozchodzi. Polecam to jak masz np jakieś lepsze petardy typu FP3 stare albo La bomba. Genialny bass, spokój i atmosfera. Natura xd

 

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argumentów na mandat jest wiele, natomiast jeżeli strzelasz w lesie huk się bardziej rozchodzi. Polecam to jak masz np jakieś lepsze petardy typu FP3 stare albo La bomba. Genialny bass, spokój i atmosfera. Natura xd

 

 

 

 

 

JacuQM

 

Prowadzisz wykopaliska archeologiczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ja z kolejnym pytaniem dotyczącym strzelania :P/>

Teraz w lesie. Czy mogę odpalać petardy picollo tak 4fun w lesie ?

Jak by mnie leśniczy złapał dostał bym mandat ? Prosze o opinie na ten temat i odpowiedzi :)/>

 

po 1 leśniczy nic by Ci nie zrobił bo oni nie patrolują lasu,tym zajmuje sie Straż Leśna, a tak swoją drogą jak by cie dorwali to się zaczyna od 500 + a kończy sprawa w sądzie ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzisz wykopaliska archeologiczne?

Jedno pytanie. Na jakiej podstawie sądzisz że kolega prowadzi wykopaliska archeologiczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale wy głupie pytania tutaj zadajecie. To, że mandat można dostać to chyba oczywiste? Czemu nikt was tego jeszcze nia nauczył?

 

Wszystko co ma choć najmniejszą styczność z ogniem, a picolaci to też ogień i ładunek wybuchowy. Nie wolno odoalać w lesie i nie ważne jaka jest pora roku. :)/>/>

 

A tak ogólnie podsumowując

 

- hałasujesz

- śmiecisz

- narażasz las na stycznośc z ogniem.

 

Temat zamykam, bo jeszcze większe głupoty z tego wynikną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...