Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Pomoc w zakupie na terenie Gdańska


Gość Tomek

Pytanie

Gość Tomek

Co mi polecicie kupić na zabawe przed sylwestra?
Jakieś Cyrkoblitz-e, Rakietki ciekawe, może jakieś tanie moździerze? kołomnie dostępne sklepy to biedronka, bomi, Eleclerc, real,lidl, Koło hali oliwy jest stragan i pewnie koło maka będzie svea roztawiona niedługo, mają bardzo dobry sprzęt.

Koszt max do 200zł może to za dużo, ale coś dla dzieciaków muszę wziąść, więc jakieś rakietki, te cyrkoblitz, i co jeszcze ciekawego macie wieksze doświadczenie.

Dzięki za poradę.

Wesołych świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

http://biedronka.pl/cms/img/u/Non_food/nf_2011.12.26/01/04_b.jpg
wyrzutnia Fire-3 (19 strzałów) - 50zł

http://biedronka.pl/cms/img/u/Non_food/nf_2011.12.26/01/05_b.jpg
wyrzutnia Mistrzowie Ognia (10 strzałów) - 25zł
wyrzutnia Mistrzowie Ognia (25 strzałów) - 25zł
zestaw różnych fajerwerków w trójkątnym worku Mistrzowie Ognia - 25zł
moździerz Mistrzowie Ognia (12 kul) - 25zł

http://biedronka.pl/cms/img/u/Non_food/nf_2011.12.26/01/06_b.jpg
fontanny Planet (5 szt.) - 10zł
wyrzutnia Planet (10 strzałów) - 10zł
zestaw różnych fajerwerków w trójkątnym worku Planet - 10zł
zestaw różnych drobnych fajerwerków Planet - 10zł

Razem: 190zł

Trochę na samego Sylwestra i trochę do zabawy przed. Jeden sklep, nie trzeba się będzie ojeździć. Circoblitze nie należą do najbezpieczniejszych artykułów. Trzeba mieć płaską powierzchnię i dużo przestrzeni do odpalania. Zdarza się też, że krzywo lecą. Dlatego pominąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Tomek

Ekstra, ta wyrzutnia za 50zł odpada mam tego już i tak dużo, co do Circoblitz do tuby wrzucam i włala :D żadko kiedy odbija w bok, ale leci niżej przezto efekt wiekszy :)

Zastanawiam się czy wziaść moździerz też z eleclerc po 16zł 12 kul 1.5" chyba magnum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na terenie Gdańska? Warto się wybrać do hurtowni TOP 10- ul. Główna 40 83-021 Przejazdowo LINK
Oferta jest na stronie sklepu.
Na taki budżet absolutnie radze wziąć jakieś wyrzutnie+moździerz+drobiazgi.
"Dzieciaczki" maja same odpalać fajerwerki? W jakim są wieku? Coś dobierzemy ;).
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ekstra, ta wyrzutnia za 50zł odpada mam tego już i tak dużo, co do Circoblitz do tuby wrzucam i włala :D żadko kiedy odbija w bok, ale leci niżej przezto efekt wiekszy :)

Zastanawiam się czy wziaść moździerz też z eleclerc po 16zł 12 kul 1.5" chyba magnum

Coś Ci się pomyliło... nie 16, tylko 36zł :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Circoblitzów nie ma po marketach sieciowych, więc głównie trzeba będzie szukać po stoiskach, namiotach, sklepach, ew. hurtowniach.

W takim razie zamiast tej wyrzutni za 50zł...
wyrzutnia Planet (150 strzałów) - 10zł
fontanny Planet (5 szt.) - 10zł (ten drugi wariant, bo są dwa różne zestawy fontann)
zestaw rakiet Mistrzowie Ognia (8 szt.) - 25zł
Razem: 45zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Tomek

Na terenie Gdańska? Warto się wybrać do hurtowni TOP 10- ul. Główna 40 83-021 Przejazdowo LINK
Oferta jest na stronie sklepu.
Na taki budżet absolutnie radze wziąć jakieś wyrzutnie+moździerz+drobiazgi.
"Dzieciaczki" maja same odpalać fajerwerki? W jakim są wieku? Coś dobierzemy ;).
Pozdrawiam


Jeden ma 17 lat, drugi 16 prawie....Jeśli o bezpieczeństwo to bezpieczniej niż ja odpalają :)
Zawsze kupowałem w hurtowni gdańsk-oliwa koło "klubu" rozi teraz już nieistanieje chyba.

Przeważnie co kupuje dla siebie to wyrzutnie + moździerze 1.75-2", Teraz właśnie byłem i ostanie sztuki bomb kupiłem.
Teraz chyba przesadziłem ale kupiłem 6 moździerzy firmy maxem po 28zł vs0046 moim zdaniem najładniejsze dostępne w sklepach...Ale musiałem dokupić wiecej bomb...red wave, silver wave/rain nie ma sylwestra bez tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeden ma 17 lat, drugi 16 prawie....Jeśli o bezpieczeństwo to bezpieczniej niż ja odpalają :)
Zawsze kupowałem w hurtowni gdańsk-oliwa koło "klubu" rozi teraz już nieistanieje chyba.

Przeważnie co kupuje dla siebie to wyrzutnie + moździerze 1.75-2", Teraz właśnie byłem i ostanie sztuki bomb kupiłem.
Teraz chyba przesadziłem ale kupiłem 6 moździerzy firmy maxem po 28zł vs0046 moim zdaniem najładniejsze dostępne w sklepach...Ale musiałem dokupić wiecej bomb...red wave, silver wave/rain nie ma sylwestra bez tego.


Ah, w takim wieku to zrozumiale, aż dziwne ze sami sobie nie kupują :laugh: .
Jak lubią się bawić polecam głośne petardy, stroboskopy, rakiety etc.
Aczkolwiek i tak wyrzutnie oraz moździerze to najlepszy artykuł bez którego nie obędzie się sylwester.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Tomek

Dobra dzięki. po świętach podjadę, Dziś montowałem tube do moździerza na balkonie bo na 10p mieszkam, więc nie ma sensu wychodzić na dwór pamiętajcie jak syn wam powie, "czyś ty na głowe upadł", to znaczy że coś jest nie tak.

Napewno kupie coś co poprzedni użytkownicy zaproponowali z biedronki, ale zaopatrze się w tej hurtowni, a czy czasem oni nie mają stoiska koło hali oliwy? czy to jest z tej hurtowni w sopocie na rzemieślniczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tomek- dokładnie tak, koło hali olivi mają 2 namioty. Także jak dobrze pamiętam to w gdańsku głównym na przeciwko lotu także mają namiot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Tomek

Pojechałem po paczkę dzisiaj...miałem problem bo zapakowali mi fajerwerki do prawie 5 kartonów...musiałmem to rozpakować masakra.....

Oto lista:
wyrzutnie/fontany
MAGICAL SHOTS BARRAGE - JW16
Gwizdki TXB332
TXB462 Red Peony
TXB820 - YELLOW PEONY
TXB824 - FIGIEL 3szt
JW07 - MARS
JW06 - KASJOPEJA
JW05 - PLUTON
JW26 - KATMANDU




Moździerz:
TXB271 2szt
TXB382 Moździerz Specjalista

Rakiety:
50114 LUCES SVART 2 szt ponoć ciekawy efekt.
60125 - LUCKAS BLACK j/w
60171 TIGER TAIL j/w
Jr8/jr6 diabolo
JR10 - RAKIETKI TOP 10
2,5 Super Star 4 rakiety

petardy/rzymskie ognie:
JC04 - BIG CORSAIR/A/1
JF66 FLASH
P1212 - ACHTUNG
BIG JUMBO - P1255

P2317 Big Colour Balls 20
BAZOOKA 3 - JRC31/3

Po świętach myślałem że jakaś dostawa będzie a tu nic cieżko było wybierać. a ludziiiiiiiiiii... na łeb na szyje wszyscy przebierali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...