Skocz do zawartości

Budzenie osiedla 31.12 o 6 rano


Mbxmaciek

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Planuje w nocy, włąściwie nad ranem, koło godziny 6.00 wyjsc z bratem na osiedle, i je obudzic dzięki FP3 i 'gwizdkom' Pomyslałem sobie ze to jest jedyny taki dzień w roku, i chyba nic sie nie stanie jak postawie okolicznych mieszkańcow na nogi B)
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Czy 'władze' maja prawo wlepic mi jakis mandat za to?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego mandatu Ci nie dadzą, bo:
1. Jest już po ciszy nocnej
2. 31.12 można legalnie strzelać kiedy chcesz :P



PS. Dla mnie to nie jesteś normalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tyle że lepiej się przespać do 10 niż wstawać tak wcześnie i być niewyspanym. Ja miałem taki plan żeby 1 stycznia wyjść około 5 z rana i FP3 strzelać xD i każdy na kacu się budzi ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyśpie sie potem, wstane o 6, z 15 min dam popis, a potem znow do wyra ;)
Ok. to 3mam Was za słowo z tym pozwoleniem na strzelanie, aczkolwiek mieszkańcy i ochrona pewnie będzie sie do mnie sapała ;D Ale mam wymówke przecież B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnego mandatu nie dadzą hahhhaah, Pamiętajcie policja zawsze może dać bo zawsze znajdzie powód. W tym wypadku nagminne zakłócanie spokoju oddziaływające na okolice. I w tej chwili sylwek czy cisza nocna nie mają nic do rzeczy.

Poza tym gratuluję głupoty, nie wiem jak można wpaść na taki durny pomysł strzelania komuś o 6 rano. Przede wszystkim czas nauczyć się trochę kultury i szacunku dla innych osób.

A potem mówią w mediach że fajerwerki to zło a empatia ma pożywkę z takich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko - durny pomysł i tyle. Zgadzam się z mpiwowskim, po takiej akcji wzrośnie tylko społeczna niechęć do fajerwerków.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd o tej porze ci tam się policja weźmie ? :happy: ja planuje wyjść jakoś 4-5 z kuzynem i wypalić HE008 =D nie będą mi sąsiedzi w sylwestra spać pół dnia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: pomysł kompletnie jest do niczego !!

policja powinna przyjechać i strzelić ci nie 1 a 4 mandaty, i przetrzymać cię do tego na dołku w sylwestra. to by ci się odechciało takich głupich pomysłów !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no ja też mam plan kupić najwiekszego achtunga z Hestii wywalić go wczeeeeeesnie rano na mile powitanie sylwestra :D


Hmmm o dawaj może tobie przed domem o 4:00 w nocy postrzelamy???

Pomysł do bani :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:facepalm: pomysł kompletnie jest do niczego !!
policja powinna przyjechać i strzelić ci nie 1 a 4 mandaty, i przetrzymać cię do tego na dołku w sylwestra. to by ci się odechciało takich głupich pomysłów !!



co w tym złego ? to jest specyficzny jeden na 365 dzień nie rozumiem o co ci chodzi -_-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogrzało was ?? Też myślałem kiedyś że to będzie takie super. Ale wiem jak czasem moja babcia narzeka jak 2-3 dni przed sylwestrem ktoś strzela bo nie może spać. To nie jest nic fajnego wg mnie. I jeszcze wtać o 6:00 to już wgl nie możliwe. Przynajmniej w moim wypadku ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł zupełnie głupi poza tym chciał byś żeby cie ktoś obudził tak o 5 rano !! myślę ,że był byś zły jak by cie tak ktoś obudził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam, bo rodzi się niepotrzebna głupia gadka. A kilku z was tutaj trzeba odesłać na leczenie, a także kurs kultury i dobrego zachowania skoro nie widzicie jeszcze jak głupi jest ten pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...