Jump to content
Sign in to follow this  
ma?y4fire

1530 Detonator

Recommended Posts

wczoraj je zakupiłem w lidlu ale do północy prawdopodobnie ich juz nie będę miał
:D świetne rakietki polecam w 100%

Świetne wystrzeliłem dzisiaj dwie :D Efekt Super I cena też super naprawdę polecam :D rakietki mają świetny rozprysk oraz cracling :P naprawdę polecam
Ale Fajnie że jak rakietka ma np. żółty czubek to jest żółty efekt :D bardzo mi się podobają 10/10

Ja także je kupiłem w lidlu za 13zł i odpaliłem dzisiaj jedną rakietę z czerwonym czubkiem jak za tą cenę naprawdę super! Może nie lecą zbyt wysoko ale za to efekt z crackingiem bardzo dobry.Spodziewałem się czegoś gorszego.Za tą cenę tylko brać!.

9/10

:mrgreen:

Ja wczoraj też je zakupiłem razem z moździerzem po przyjściu do domu od razu wziąłem na próbę rakietę z żółtym czubkiem. Oczywiście nagrywałem kamerą ale jak skręciła i prawie walnęła w blok to nie nagrałem jej efektu. Wybuchła na wysokości około 15 metrów. Uważajcie na nie. Mam nadzieję że to był odosobniony przypadek. Co do efektu to naprawdę dobry i polecam. Jednak z nimi będę musiał iść do parku bo zbyt duże ryzyko...

Ja wczoraj też je zakupiłem razem z moździerzem po przyjściu do domu od razu wziąłem na próbę rakietę z żółtym czubkiem. Oczywiście nagrywałem kamerą ale jak skręciła i prawie walnęła w blok to nie nagrałem jej efektu. Wybuchła na wysokości około 15 metrów. Uważajcie na nie. Mam nadzieję że to był odosobniony przypadek. Co do efektu to naprawdę dobry i polecam. Jednak z nimi będę musiał iść do parku bo zbyt duże ryzyko...

Wogle rakiety sp np. Atomic i detonatory maja cos z torem lotu albo leca i zakrecaja do ziemi lub wybuchaja zaraz nad ziemia mowie tutaj o atomicach bo w detonatorach nie bylo nic takiego jeszcze u mnie.

Gdy ją wczoraj odpalałem to się zdziwiłem że poleciała tak prosto.To nie zależy od rakiet tylko od wiatru i ułożenia w butelce/rurce :wink:

Też kupiłem 1 zestaw i efekt jest... POWALAJĄCY. Zdecydowanie polecam, tylko akurat trafiły mi się dwie takie, które z takim oporem się wznosiły, a potem spadły na ziemię i wybuchły na niej.

Super rakiety, ładne efekty :wink:

Niestety dwie były jakieś wadliwe, bo wybuchły na ziemi zaraz po odpaleniu :???: Na szczęście nikomu nic się nie stało. Dodam, że odpalałem z butelki wypełnionej wodą.

Ja też odpalałem z butelki z wodą i wszystkie ładnie poleciały oprócz jednej bo butelka się przechyliła troszkę ;)

Film rakiet

Efekty bardzo ładne polecam. Jeżeli chodzi o mnie to ja wstrzeliłem je w Nowy Rok bo w Sylwestra nie chciało mi się bawić :wink:

Doskonałe rakiety :!: :!: Cena tylko 13.99 za 1o sztuk, czyli 5 rodzajów efektów. Jeżeli ktoś szuka tanich rakiet o dobrych efektach, nie musi już dalej szukać.

Mialem na sylwka 3 opakowania wraz z wyrzutnia babel i 2 moździerzami z lidla byla fajna zabawa z dobrymi efektami . Tylko po 2 sztuki z opakowania nie mialy efektu :( Jak dla mnie 10/10

Świetne rakietki efekt zadziwiajacy jak na jej wielkosc za cene niecalych 14 zl :grin: naprawde sie oplaca, zasluzone 10/10 w tym roku napewno ich niezabraknie w moim stuffie :wink:

Mialem na sylwka 3 opakowania wraz z wyrzutnia babel i 2 moździerzami z lidla byla fajna zabawa z dobrymi efektami . Tylko po 2 sztuki z opakowania nie mialy efektu :( Jak dla mnie 10/10

Czyżby chodziło Ci o rakiety z zielonym czubkiem ??