Skocz do zawartości

1530 Detonator


ma?y4fire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś miał może rakiety 1530 DETONATOR firmy SP jaki mają one efekt z tego co piszą nawet dobry ale nie ma na stronie żadnego filmika :( może ktoś je miał i wytestował :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie przed chwilą wystrzeliłem 1 rakiete (żołta) złoty rozpyrsk z craclingiem :) Całkiem fajne


______
ZmijaQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Też jestem zaciekawiony tymi rakietami.Ile kosztują.jak wybuchają.Wiem tylko ,że w zeszłym roku były w sieci sklepów ABC.10szt.w zestawie,ale własnie ceny niepamiętam. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie mylę to zestaw Detonator był rok temu dostępny w Lidlu w cenie coś około 12-13 zł. I ja jestem ciekaw, czy warto je kupić, bo mam na nich chętkę, ale nie wiem jaki mają efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie nie myle to wszytskie 10 rakiet mialo podobny, lub taki sam efekt.Cos w tym stylu:
Efekt
Mysle, ze jak za 13 zl to sie oplaca tak do postrzelania przed polnoca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dosłownie przed chwilą odpaliłem jedną rakietę detonator, z zielonym czubkiem (o tą: http://img84.imageshack.us/img84/2654/beztytuuia1.jpg ) i według mnie, efekt jest cudowany za te pieniądze, wspaniały wybuch z cracklingiem. Dosyć duży, wyrazisty i przede wzystkim fajny ;)

O to film: http://pl.youtube.com/watch?v=DIujxhMz5-E

Enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xSound ten film mi się zaciął w 17sekundzie akurat wtedy był chyba rozprysk i odrazu przeskakuje na 19sekunde jak nic nie widać:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziałał film czy ja wiem czy takie dobre?? na pewno na żywo lepiej wyglądają mnie się bardziej podobają diabolo jr4 ale ujdą;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, to jest jedna rakietka, chyba jednak najsłabsza, bo z tego co słyszłem, reszta ma kolorowe peonie, gwiazki, etc razem z cracklingiem, a to jest sam crackling. Wg. mnie za 13zł 10 rakiet... OPŁACA SIĘ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt dosyć mały , cracling , ale mały.
Ta rakiety wygląda jak taki obkrojony thunder , ale za tą cene nie można się spodziewać czegoś lepszego.
6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje Ci się, efekt jest dość duży, na filmie to tak wygląda.

[ Dodano: 2007-12-29, 17:12 ]
http://aaassdatttt.patrz.pl/ - to jest efekt kolejnej rakiety z niebieskim czubkiem. Ta siatka przytrzymujaca ladnuki chyba bbyla dziurawa i odraza wybuchla po stracie, nierownomiernie sie rozkladajac, troche sie wystraszylem, bo efekt byl dosc duzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Efekty tych rakiet mnie bardzo zaskoczyły myslałem że nawet huku nie będą miały a tu piekne kolorowe peonie :wink: :razz: a najlepsza była ta z zołtym czóbkiem złoty deszcz i cracling :smile: ale reszta też była cudowna jak za tą cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Witam czy ktoś miał może rakiety 1530 DETONATOR firmy SP jaki mają one efekt z tego co piszą nawet dobry ale nie ma na stronie żadnego filmika :( może ktoś je miał i wytestował :grin:


Ja je miałem na sylwka 07/08 kupiłem je za nie całe 16zł efekt był zarąbisty w listopadzie dam film :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a mi zostały jeszcze 2 opakowania po 10 szt. z wcześniejszego sylwka, coś przepłaciłeś bo u mnie są za 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA poprzedniego Sylwka miałem ten zestaw.
Z jednej strony cena i wygląd nie są takie złe...
Ale efekt...Spodziewałem sie czegoś więcej. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie cena i wygląd mówi sama za siebie, nie można oczekiwać tu czegoś "nie z tej ziemi". Tak więc jak za tą cenę i niezbyt wielkościowo duże rakiety, efekt jest fajny. Więc czego więcej można się było spodziewać? Jeśli myślałeś że będzie to rozprysk taki jak w big dayu czy exlusive collection to się mylisz :grin:, wystarczy zapłacić o 80 zł więcej i będziesz miał wtedy efekt godny podziwu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety dość dobre jak na swoją cenę.Polecam.W tym roku znowu będą w Lidlu.Za takie pieniądze to warto kupić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odpaliłem wczoraj jedną z czerwonym czubkiem i tak jak co roku ich efekt jest za***isty :wink: polecam każdemu nawet lepsze od kung fu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...