Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

[misiek4242] plany,zakupy,odpalanie,komentarze


Misiek4242

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł czas, że i ja zakładam sobie tutaj swój temat.
Dotarła do mnie przesyłka z fm z takim oto wnętrzem:

Wyrzutnie:
-Purple Tail (Triplex)
-Melodia di fuoco (Tomaszek)
-Katmandu (Jorge)
-Babel (Jorge)
-Indiana (Kometa)

Petardy:
-Paczka(20szt) Żuków
*-3paczki piccolo
*-1 paczka piratek(10szt)
*-1szt FP3/N

* - Nie ma ich na zdjęciu

Inne:
-lont 1cm/s - 2x
-lont 10cm/s - 2x
+Rura od moździerza do którego szelki i druga rura bedzie kupiona w marketach.

Całość: ok 110zł (bez przesyłek)

rk5wlv.jpg

Nagroda za konkurs:

- 2 paczki Triple Bang
- 2 paczki Double Bang
- 1 paczka Pirat (5 strzałówki)
- 1 paczka Pirat
- 1 paczka fp3/new
- 1 paczka fp3/small
- 1 paczka red strobe
- 1 paczka achtungów
- 1 paczka "Wariatka"
- 1 włoska petarda COBRA
- 1 paczka GROM 4
- 3 paczki Big Corsair

+ katalogi


Całość na dzień 22.12.11 :

2wda4xd.jpg

Prosze o komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 90% NIE :( xD Niestety.
Ale chyba w markecie jeszcze dojdzie moździerz.

Filip - lubię się pobawić przed 24 ale jednak nie tylko na fajerwerki idzie kasa :D Będzie moździerz, kuzyn przynosi zawsze jakies rakiety,petardy i inne duperele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katmandu 10/10
Purple tail 11/10 :D
Babel 6/10
co do reszty sie nie wypowiadam bo nie miałem, natomiast vel mówił że melodia di fucco jest świetna
ogólnie 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Toś się obłowił B)

Zastanawiam się o ile mocniejsza będzie ta Cobra od FP3 Smalli.

Masz parę płytek z prezentacji, także życzę miłej lektury i miłego zastanawiania się gdzie przykleić wlepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się teraz w jakiej kolejności to odpalać. Odpalam pojedyńczo, ale chciałbym początek zrobić taki efektowny :P Oczywiscie jak na mój stuff.
Na początku połączyłbym szybkopalnym lontem 2 czerwone strobo, w międzyczasie palenia się strobo, polecą 2 szelki, a jesli kuzyn bedzie miał rakiety to także rakiety, od szelek szybkopalnym podpiąc pod katmandu lub Babel, a potem już normalnie osobno strzelać. Opłaca się to? Warto takie coś zrobić? I tutaj pytanie. Ile mniej wiecej pali się red strobe z Trilpexa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę bardzo ładny stuffik !
Wybrałeś jedne z lepszych kostek w tym przedziale cenowym, jest także sporo petard do zabawy, więc myślę, że będziesz z tego stuffu zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zastanawiam się teraz w jakiej kolejności to odpalać. Odpalam pojedyńczo, ale chciałbym początek zrobić taki efektowny :P Oczywiscie jak na mój stuff.
Na początku połączyłbym szybkopalnym lontem 2 czerwone strobo, w międzyczasie palenia się strobo, polecą 2 szelki, a jesli kuzyn bedzie miał rakiety to także rakiety, od szelek szybkopalnym podpiąc pod katmandu lub Babel, a potem już normalnie osobno strzelać. Opłaca się to? Warto takie coś zrobić? I tutaj pytanie. Ile mniej wiecej pali się red strobe z Trilpexa?


ja na twoim miejscu strzelałbym pojedyńczo, bo nie masz tego nie wiadomo ile, poszłoby to w 10-15min
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Dobre kostki wybrałeś
co do melodia di fucco podobno dobre wrażenie robi :P również ją mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowania. Tak jak mówiłem. Początek bedzie łączony. Moze jeszcze moździerz albo cos dojdzie do początku...

jhves6.jpg

vi3cpd.jpg


I pytanie. Czy strobo moze byc w odległosci około 40-50 cm od wyrzutni? Czy nie odpalą sie one od tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obklej bardziej wyrzutnie, a lont połącz opaskami, drucikami lub taśmą malarską, ponieważ taśma pakowa może ci się rozkleić jak jest kiepskiej jakości na mrozie.
Kolorowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...