Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

Witam z powrotem! - powrót Filipa


Filip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie znowu. Może mnie jeszcze pamiętacie, a może nie :D.Po sylwestrze 2010/2011 opuściłem forum bo chciałem przestać ciągle śnić o fajerwerkach :D, Również dlatego że miałem w sylwestra nie za dobre wspomnienie.Otóż odpalając korsarza,"explodował mi ogniem w ręce" tzn, podpaliłem zapalniczką sztormową i nagle petarda wybuchła ogniem.Mniejsza o moje wspomnienie, jak już mówiłem, Witam was znowu ! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci zdradzę dlaczego petarda wybuchła ci w dłoni :) I to będzie zarazem rada dla wszystkich.Gdy odpala się petardę zapalniczką żarową trzeba od razu po zapaleniu się siarki odciąć źródło ognia, ponieważ płomień "przebija" cały opóźniacz w petardzie :) Sam miałem taką wpadkę na szczęście nie trzymałem petardy w dłoni :)
Poza tym witam z powrotem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze lepszą radę odpalając petardę zapalniczką żarową należy zapalniczkę trzymać pod kątem 90stopni dzięki czemu i petarda wybuchnie z odpowiednim opóźnieniem i nasza zapalniczka nie będzie osmolona ze spalającej się siarki i dłużej będzie nam służyć ( to samo tyczy się lontu visco)


Pozdrawiam i witam z powrotem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no firawerkoman dobrze radzi ja też kupiłem sobie zapalniczkę sztormową na sylwestra 2 lata temu i jak odpalałem to nie zwracałem uwagi że zaczyna się brudzić i po chwili przestała działać :(

I witamy z powrotem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanie, chodziło Ci o Fps (fpshooter) czy o mnie? xD



Pzdr

A ty to edytowałeś?
xD

I gdzie ty w swoim nicku widzisz 'fps' xD? bo ja coś nie widze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj z powrotem ;) No ja pamiętam. Nie jesteś jedynym, który odwiedza te forum w sezonie przedsylwestrowym. Mogę śmiało powiedzieć, że prawie połowa użytkowników to robi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Witam z powrotem! - powrót Filipa

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...