Skocz do zawartości

[tygrys] Wyrzutnie


tygrys

Rekomendowane odpowiedzi


Na Fm Byś zamówił to byś miał konkrety i normalne kostki :D


Co wy macie z tym FM, ciągle wszystkich nakłaniacie do zakupów na FM, jak ktoś chce gdzieś indziej to proponujecie mu bezustannie FM. A tam wcale nie jest tak dobrze, nie zawsze wszystko maja, obsługa jest lepsza w wielu innych sklepach, paczki nie zawsze przychodzą szybko. Ma on tez dużo zalet, ale proszę, przestańcie ciągle, cały czas, twierdzić ze każdy powinien zamawiać na FM, przed zamówieniem, w trakcie realizacji i po!
Kostki konkretne, efekty będą wspaniale a publiczność na pewno zadowolona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JMJ Dlatego napisałem BigFun ma o wiele większy wybór niż na fm :D ale czasem po prostu warto czasem sprawdzić czy na fm danej kostki niema i po prostu kupić taniej :D


sam to zedytowałem bo faktycznie nieźle dawało po gałach...

Edytowane przez firawerkoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra :D Widziałem kilka tych wyrzutni w realu i są super ale wydaje mi się że można by było troszkę więcej kupić za prawie 400zł ;) Ale może być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Extra :D Widziałem kilka tych wyrzutni w realu i są super ale wydaje mi się że można by było troszkę więcej kupić za prawie 400zł ;) Ale może być :D



Wiecej? Z tego co widze jest tam 100 strzałowa kostka, a cenny setek to min. 250-300zł, a przecież oprócz tego jest tam kilka mniejszych wyrzutni. Są to dobrze zainwestowane $$ i nie ma co tutaj dywagować nad zasadnością wydanej kwoty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiecej? Z tego co widze jest tam 100 strzałowa kostka, a cenny setek to min. 250-300zł, a przecież oprócz tego jest tam kilka mniejszych wyrzutni. Są to dobrze zainwestowane $$ i nie ma co tutaj dywagować nad zasadnością wydanej kwoty.


+kameleon : (07 October 2011 - 21:08) przy okazji powiem, że na wulkanie jest yhw100 za jedyne 190zł po rabacie

Aczkolwiek nie wiem ile Tiger zapłacił za tą kostkę :) nie zmienia to jednak faktu, że superowa sprawa :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...