Skocz do zawartości

[greg] Stuff 2011/2012


greg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
W tym temacie przedstawię Wam moje fajerwerki na zbliżającego się sylwestra.
Dzisiaj dotarła do mnie paczka ze sklepu fajerwerki-net. Było to już moje kolejne zamówienie w tym sklepie i jak zwykle jestem bardzo zadowolony. Zdecydowałem się na dwie dość konkretne wyrzutnie oraz kilka mniejszych, sprawdzonych kostek. Nie mam jeszcze dokładnych planów w sprawie następnych zakupów, ale chyba zdecyduję się na małe zamówienie na speed-fajerwerki, a w grudniu kupię też coś w biedronce, ale to zależy już od tego, jaka będzie tegoroczna oferta.

Wyrzutnie:
-YHW009 Song of fight
-TXB398 Sirocco
-2520 Purple tail
-JW05 Pluton
-TXB421 Amaretto
-JW07 Mars
-SM2126 Macrocosmos III
-T2548 Saturn missiles 25sh

Rakiety:
-R20072 Perfect

Petardy:
-K0201 Achtung x4
-K300 Triangle
-SP 1002 Pistanica
-K0203-5 Pirat

Art. różne:
-JM04 x4
-TXF834 Red strobe
-JM03
-JM06 Albatros 4 sztuki
-TXR661 Pilot II 5 sztuk

Fontanny:
-Vulkan silberfacher
-FC3001 Kongo

Koszt: 330zł

Fotka:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/336844f038016d64.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie stuff 9/10 dobrze dobrane kostki, brakuje rakiet, na twoim miejscu na następnych zakupach brałbym rakiety, troche petard i do tego moździerz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że pięciostrzałówki są najlepszymi petardami do zabawy. Ostatnio układałem słoneczka w taczkach. 5 sztuk odpalonych równocześnie da nam 25 strzałów. Mogłeś wziąć nawet więcej. Poluję na nie na odpustach, ale bez większego rezultatu.

Co do rakiet. Masz sprawdzone Perfecty. Co roku dobrze walą.

Stroboskopy. Dostępne prawie wyłącznie w internecie. Z tego co wiem lepsze są te srebrne, ale tych przynajmniej masz więcej.

Nie mam jeszcze dokładnych planów w sprawie następnych zakupów' date=' ale chyba zdecyduję się na małe zamówienie na speed-fajerwerki[/quote']
Speed-fajerwerki dobry wybór. Ostatnio tam kupowałem. Mają bardzo szeroki wybór petard (w tym supermocnych z Czech), kostek Komety i Circoblitzów.

a w grudniu kupię też coś w biedronce

To tam bierzesz moździerz i jest gitara :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

kostek masz dość duzo żeby dobrze się bawić :) kup rakiety i możdzież noi bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje o co wam chodzi z tym "brakuje rakiet" rakiety to największy shit i za tę kasę wydaną na rakiety można kupić fajną kostkę z tripleksu i cieszyć oko fajnym widokiem... a jak chcecie się pobawić to już lepiej kupić szelki, zabawa ta sama efekt o niebo lepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że więcej rakiet nie będę już kupował. Perfecty mi w zupełności wystarczą. Zresztą już po ostatnim sylwestrze stwierdziłem, że nie będę kupował rakiet typu Cassiopeia lub Speed IV, bo wg mnie nie są one opłacalne. Co do zamówienia na speedfajerwerki to zamierzam tam kupić moździerz P6019 Cylinder Shells z komety i trochę petard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Sylwester już w sobotę, więc najwyższy czas by zaprezentować Wam mój kompletny sprzęt na ten dzień. Właśnie wróciłem z Lidla, gdzie kupiłem ostatnią część tegorocznego stuffu - wyrzutnię Black Cat.

całość: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/846cd36099b896e9.html

osobno wyrzutnie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ce8ff8701ede67f.html

Życzę wszystkim udanego, bezpiecznego sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretne kostki, też mam YHW009 ciekawe jak się spisze, i do tego jeszcze bombki a tak z ciekawości ile wydałeś ?

STUFF 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, bo zakupy robiłem na przestrzeni 4 miesięcy, więc już dokładnie nie pamiętam, ale bez przesyłek zapłaciłem nieco ponad 700zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wsztstko! Kostki, hukowce, zabawki, rakietki czyli komplementarny zestaw małego piromana. Sprawdzone kostki to plus. Jednak dla mnie minus za brak złota. Nie mniej jednak miłej zabawy w ciąg najbliższych 4 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...