Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Szelki na quick


MrArlo12

Pytanie

Szelki z lontem quick są w takich jakby czerwonych folijkach i aby to odpalić trzeba mieć lont visco czy system do ospalania tak jak w profesjonalnych artykułach ? Wytłumaczcie mi bo jeszcze nie obchodziłem się z tymi szelkami więc nie chciałbym sobie zrobić krzywdy xD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli chcesz kupić te szelki to kupuj one są prawie tak same jak wszystkie tylko te na Quicku mają wystawione trochę lontu hmm (jak by ci to powiedzieć hmmm:D... ) no żebyś miał jakieś 2-3sek na ucieczkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyli wystawiony lont to visco a w środku quickmach ? I działa to jak normalny lont ? Tak ?:)


No takie małe opóźnienie a gdyby tego visco nie było to byś miał na ucieczkę 1sek coś koło tego a potem boom do góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

na końcu lontu quckmach jest fabrycznie wczepiony lont visco który ma opóźnienie około 5 sekund,


dla ciekawości podam że lont quckmach spala się z prędkością ponad 30m/s więc odpalając bombę na QM bez lontu visco, nie mamy żadnej szansy nawet na odsunięcie dłoni od lontu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aha, czyli wszystko rozumiem,bo myślałem też troszkę że trzeba mieć może jakiś system zdalny i wiecie. Dzięki wszystkim za odpowiedź. Można zamknąć temat :D:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...