Skocz do zawartości

[FireworksMaster] Pokaz Urodzinowy (foto + video)


FireworksMaster

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Zamieszczam fotki z przygotowań do mojego mini pokazu, który odbędzie się planowo 6 sierpnia w sobotę.
Film załączę koło poniedziałku.
Zakupy robione w Fajerwerki-Korsarz, razem z przesyłką 118zł.
Dostałem gratis wyrzutnię big bang.
ZDJĘCIE 1
ZDJĘCIE 2
ZDJĘCIE 3
ZDJĘCIE 4

Wyrzutnie:
JW14 - ARCTIC
JW21 - Condor
SM9807 - TYRANT
SM2126 - MACROCOSMOS III
JW08 - WENUS (BigBang)

Kolejność Odpalania :
ARCTIC
WENUS
MACROCOSMOS III
TYRANT
Condor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nieźle tylko ciekawe czy ci tak wszystko odpali szkoda że nie użyłeś systemu do odpalania bo ja już tak kiedyś łączyłem i czasem się zdarzało że drugi lont się nie zapalił od pierwszego ale oby się w twoim pokazie taki problem nie pojawił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za tak małą kwotę masz nawet niezły mini pokazik. Może nawalać trochę krótko, ale za to efekty będą lepsze ;)

Up.

Zależy jaki lont, ja wykorzystałem na razie 7 m visco 3mm 1m/s i wszystko odpalało jak należy :P Poza tym jakby każdą wyrzutnię podłączał oddzielnie do systemu to wydałby sporo kasy na spłonki a niestety nie są za tanie.

Edit.

Takie pytanko mam, Wenus już z nowym efektem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No za tak małą kwotę masz nawet niezły mini pokazik. Może nawalać trochę krótko, ale za to efekty będą lepsze ;)

Up.

Zależy jaki lont, ja wykorzystałem na razie 7 m visco 3mm 1m/s i wszystko odpalało jak należy :P Poza tym jakby każdą wyrzutnię podłączał oddzielnie do systemu to wydałby sporo kasy na spłonki a niestety nie są za tanie.

Edit.

Takie pytanko mam, Wenus już z nowym efektem?


Spłonki kupi się już po 90 groszy ;) Poza tym małe info dla osób które chciałyby odpalać elektronicznie, to wcale nie trzeba mieć systemu, wystarczy akumulator od "żuka" bądź innego ekskluzywnego auta do tego po 20 metrów krosówki (przewód 2x0,5mm) i system gotowy :)

A co do pokazu to jak za tą kasę wszystko bardzo dobrze dobrałeś.

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło że się podoba, Luxor, Saturn jest już z nowym efektem.
Filmik nakręcę w sobotę (o ile pogoda dopisze) także zobaczymy co z tego wyjdzie. Lont jest to 3mm visco 1cm/s więc wolny.
Trzymam kciuki żeby wszystko odpaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo ale ja nic tu nie mogę obejrzeć. Film się tak zacina. -_-

Tylko początkowy kawałek leci ok a potem kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość DreSzCzyK

Nie jest żle :) fajnie tylko ta przerwa
lontem laczyleś czy system ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...