Skocz do zawartości
  • 0

Wyrzutnia One-Row


przemo312132

Pytanie

Cześć piszę ten temat ponieważ mam 30zł i zastanawiam się nad zakupem JW1000-1 One Row Battery oczywiście dozbieram jeszcze do 60zł
I teraz tak czy opłaca się brać tylko tą JW1000 i czy wql można kupić tylko jedną rzecz na Fajerwerki-Korsarz ??!
Proszę o waszą pomoc ;) (potrzebuję ją do mojego pokazu 1-stycznia :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

jeżeli chcesz kupić one-rowa to kup u mnie będziesz miał go taniej niż na fk a za przesyłkę tak samo jak nie taniej (przy zamówieniu 1szt taniej wyjdzie)
Bo zmawiać na fk żeby kupić tylko wachlarze mija się trochę z celem ;)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jeżeli chcesz kupić one-rowa to kup u mnie będziesz miał go taniej niż na fk a za przesyłkę tak samo jak nie taniej (przy zamówieniu 1szt taniej wyjdzie)
Bo zmawiać na fk żeby kupić tylko wachlarze mija się trochę z celem ;)

Pzdr


No ale czemu nie z FK prezent bym dostał jeszcz np JW08
aha i czemu od cb masz jakiś sklep czy co ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przemo coś jesteś nie zorientowany, cale forum mówiło o akcji firawerkomana...
Odnośnie drugiego pytania, to tak, możesz zamówić tylko jedna rzecz. Wartość zakupów musi tylko przekraczać 50zl. Tylko czy warto? Akurat onerowa o wiele lepiej brać u firka.


Firewerkoman nie ma sklepu, po prostu ma gdzieś dojście i sprzedaje na forum :P

Nie musi mieć specjalnych dojść... Od kiedy to na produkty NWP trzeba mieć specjalne kontakty... Po prostu mu sie chce, kupuje większą liczbę i sprzedaje, jest opłacalniej niż w sklepach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przemo coś jesteś nie zorientowany, cale forum mówiło o akcji firawerkomana...
Odnośnie drugiego pytania, to tak, możesz zamówić tylko jedna rzecz. Wartość zakupów musi tylko przekraczać 50zl. Tylko czy warto? Akurat onerowa o wiele lepiej brać u firka.


Nie musi mieć specjalnych dojść... Od kiedy to na produkty NWP trzeba mieć specjalne kontakty... Po prostu mu sie chce, kupuje większą liczbę i sprzedaje, jest opłacalniej niż w sklepach.


nie no kontaktów do NWP nie trzeba mieś (Specialnych )
No i wiem że taniej niz w sklepach w sklepie 60zł a u niego 40 około
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JMJ nie chodziło mi o to :P Wiem że te one rowy są NWP i nie trzeba mieć znajomości żeby je zdobyć. Mając na myśli dojścia chodziło mi o hurtownię, która ma dobre ceny, skąd Firewerkoman zamawia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...