Skocz do zawartości

[SzymonOfFireworks] stuff 2010/2011


SzymonOfFireworks

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku niestety plany stufu doskonałego nie wypaliły, miałem zakupić sprzęt na necie ale z powodu warunków atmosferycznych dowiedziałem się że paczka nie dojdzie, poza tym za późno się "obudziłem" z zakupem

STUFF:

*wyrzutnie

- ATLANTA 1.2'' 19strz. Finałowa, byłem zadowolony kupiona w Intermarche
- Extreme Line kupiona testowo, nie będę się rozpisywał i piętnował firmy superpower, bo wszyscy chyba znają historię ze styropianem :)
- KING CLAW 16strz. kostka, byłem zdumiony jakością efektów względem rozmiarów wyrzutni
- Monstrum zakup z lidla :))

*moździerz

-PUMA 12 szelek, chyba każdy miał z nią styczność

*rakiety

- dwa zestawy Planet z Biedry po 3 rakiety
- kupione na sztuki importowane z niemiec dwu calówki :O , jakiś dziki efekt miały, szkoda że filmu nie zrobiłem

* pierdy

- SZOK1 paczka
- FP3 new paczka
- ACHTUNG mały paczka (kometa)
- ACHTUNG duży paczka (-//-)

TO NA TYLE, TERAZ MOŻECIE MI POJECHAĆ :w00t::D

Edit//

styropian był z SP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że postawiłeś na markety.
P5015 Extreme Line miała faktycznie styropian, ale dzięki niemu uzyskała większe pole podstawy, co zmniejszyło możliwość wywrócenia się. Jednak większość osób poczuła się tym oszukana i zapewne słusznie.
Puma z tego co wiem to jeden ze słabszych moździerzy. Na przyszłość lepiej brać tego z Biedronki.

Dobrze jak napiszesz nam jeszcze skąd zamawiałeś swoją paczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę, że postawiłeś na markety.
P5015 Extreme Line miała faktycznie styropian, ale dzięki niemu uzyskała większe pole podstawy, co zmniejszyło możliwość wywrócenia się. Jednak większość osób poczuła się tym oszukana i zapewne słusznie.
Puma z tego co wiem to jeden ze słabszych moździerzy. Na przyszłość lepiej brać tego z Biedronki.

Dobrze jak napiszesz nam jeszcze skąd zamawiałeś swoją paczkę :)



stuff był biedny bo sklepowy, a sklepy to komunistyczne ceny i mały wybór, musiałem improwizować i chyba i tak kupiłem najlepiej możliwie, paczkę chciałem zamówić na korsarzu, ale za późno się obudziłem z tym no i po fakcie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie zamawiaj na fk, ceny kosmiczne...
Polecał bym Ci Fajerwerkimarket, taniefajerwerki, najlepsze sklepy B)
bierz tripla, nie które kostki z komety nie tylko jorge.. B)
Pzdr CraV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tym roku nie zamawiaj na fk, ceny kosmiczne...
Polecał bym Ci Fajerwerkimarket, taniefajerwerki, najlepsze sklepy B)
bierz tripla, nie które kostki z komety nie tylko jorge.. B)
Pzdr CraV


Nie ma już taniefajerwerki.pl tylko są demonyognia.pl :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tym roku nie zamawiaj na fk, ceny kosmiczne...
Polecał bym Ci Fajerwerkimarket, taniefajerwerki, najlepsze sklepy B)
bierz tripla, nie które kostki z komety nie tylko jorge.. B)
Pzdr CraV


pozdrawiam ! :D

a propo myślisz że opłacałoby się w zakresie powiedzmy 350zł zakupić troszkę szelek 2'' ?? czy lepiej na kostki postawić, z drugiej strony nie wiem skąd u mnie to pytanie w maju :D:!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pozdrawiam ! :D

a propo myślisz że opłacałoby się w zakresie powiedzmy 350zł zakupić troszkę szelek 2'' ?? czy lepiej na kostki postawić, z drugiej strony nie wiem skąd u mnie to pytanie w maju :D:!




Wypośrodkuj, kup za np 60pln szelki a za resztę wyrzutnie. Mówię oczywiście o sytuacji kiedy na sylwestra wydajesz 350pln :)


Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypośrodkuj, kup za np 60pln szelki a za resztę wyrzutnie. Mówię oczywiście o sytuacji kiedy na sylwestra wydajesz 350pln :)


Pzdr


ale to się nie opłaca ;/ jedna kosztuje 6.50 no więc nawet 10 nie kupię

Post scalony



ej firek bo jeśli chodzi o kupowanie na necie nie mam doświadczenia, jeśli teraz są takie i takie ceny na fm np. to w listopadzie, grudniu ulegną dużej zmianie ? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam polityki firmy fajerwerkimarket.pl więc nie jestem w stanie odpowiedzieć ci z całą pewnością, jednak przed sezonem uważam że ceny zostaną zwiększone po cichu.

Jeżeli planujesz odpalać 2" pojedynczo nie łącząc w pokazie to bierz te na visco.


Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znam polityki firmy fajerwerkimarket.pl więc nie jestem w stanie odpowiedzieć ci z całą pewnością, jednak przed sezonem uważam że ceny zostaną zwiększone po cichu.

Jeżeli planujesz odpalać 2" pojedynczo nie łącząc w pokazie to bierz te na visco.


Pzdr



dzięki :happy: również pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...