Skocz do zawartości

N3504 Golden Life


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Dosyc fajne, ale filmik by wiecej tłumaczył. Lubie rozpryski tego typu. a ile kosztuje?
OFF:
taka fajna rakieta i w wigilie poszła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne i efektowne !Jak by był filmik byłoby o wiele lepiej mi ocenić, ale już iwdziałem tą rakietke, wiec oceniam na bd :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajna ta rakietka miejmy nadzieje ze voo doo tez takie bedzie


voo doo takie nie będzie bo jest mniejsza :wink:

Efekt piękny! Akurat dziś widziałem bardzo podobny rozprysk na niebie.Mam nadzieje, że moje Apollo będą podobne...


Apollo powinny być jeszcze ładniejsze bo są większe :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
FILM rakiety

Cóż mogę powiedzieć, dobra rakieta, godna polecenia. A zresztą zobaczcie sami na filmie.


Efekt jest super , a rakieta nie duża... :wink:
Jak Ten zestaw będzie tam gdzie kupuje to się skusze :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ładny efekt, a większe wcale nie znaczy lepsze... :wink: Mogę tylko pozazdrościć, bo raczej tej rakiety nie będę mieć... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

Bardzo fajna rakieta duży rozprysk ;) ale chyba jednak zamiast tego zestawu kupię sobie
drugi zestaw rakiet JR25 ponieważ w nich rozpryski są takie same (może mniejsze może większe - trudno powiedzieć) ale za rok może uda mi sie ją nabyć ;)
ocena 10/10 ponieważ jak na taką cenę (bo kosztuje 30 zł ?) to jest bardzo fajna ;)

P.S Czy ta rakieta była koloru Czerwonego ? (Czerwona Fala)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to była rakieta z czerwonym czubkiem. Co do mojej małej refleksji to wydaje mi się, że mimo wszystko lepszym zakupem jest JR21 Apollo. Kosztują tyle samo a są trochę większe.
Nie sugerujcie się za bardzo filmem moim a Matejsona (JR25) ponieważ on nagrywał film, jakby to powiedzieć spod rakiety (eksplozja była mniej więcej nad jego głową) A ja nagrywałem z 25m od odpalania rakiety. I jeszcze jedno na vmaxie przy zakupie poniżej 500zł stoją one za 32zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Nie sugerujcie się za bardzo filmem moim a Matejsona (JR25)


Dokładnie. Chciałbym jeszcze zauważyć, że moja rakieta w locie zrobiła tak jakby parabole, prawdopodobnie w wyższych sferach wiatr ją zepchnął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Rok temu mialem te rakiety , i efekt wyglada o wiele lepiej na zywo , moim zdaniem duzo lepsze od speed IV. Ladne i rowne rozpryski :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...