Skocz do zawartości

KONKURS GRAFICZNY - ŚMIESZEK


Agata_O

Rekomendowane odpowiedzi

Minęło kilka dni i nic nam nie wiadomo o wymiarach paczek petard, flar etc.

Aha, a czy zamiast wysyłania zalączników .psd przez maila, możemy wgrywać je na jakiś hosting i przesłać wszystkie linki w jednym liśćie? U mnie może być problem z wysyłaniem załączników po 30mb, bo poczta może się uniekatywnić i trzeba będzie od nowa wgrywać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dym - walec 50*125 mm
Dym walec - 40*150 mm
Dym stożek - 180mm*21”
Pochodnia - 40*420 mm
Fontanny stożki 80mm*8”, 100mm*11”, 120mm*13”, 180mm* 20”

Takie są wymiary z Chin. Na petardy wystarczy dowolna grafika - pomysł. Wystarczy zrobić minimum 3 grafiki więc zapraszam do wysyłania propozycji w terminie, ponieważ wybrane grafiki zostaną jak najszybciej wysłane do Chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Minęło kilka dni i nic nam nie wiadomo o wymiarach paczek petard, flar etc.

Aha, a czy zamiast wysyłania zalączników .psd przez maila, możemy wgrywać je na jakiś hosting i przesłać wszystkie linki w jednym liśćie? U mnie może być problem z wysyłaniem załączników po 30mb, bo poczta może się uniekatywnić i trzeba będzie od nowa wgrywać..


O hosting dowiem się dziś i wieczorem umieszczę informację, ale nie powinno być problemów.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest temat o konkursie!
Jak chcecie swoje prawdy życiowe opisywać to winnym temacie lub na forum prawnym/graficznym.

Niema przymusu brania udziału!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie zaczekałeś na odpowiedź ze strony firmy Śmieszek? Wszyscy czekali na to, jak organizator konkursu odniesie się do naszych wypowiedzi które były tylko sugestiami. Agata sama napisała, że to ich pierwszy tego typu konkurs także nasze posty mogły jej pomóc w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro posty mają być kasowane, to ja nie będę marnował czasu na ich pisanie. Jakby "Wapster" czytał uważne to może doszukałby się w nich opinii na temat konkursu. ;) Śmieszek za dużo chce, a za mało daje. Ja już się wyłączam z rozmowy na temat tego konkursu z powodu braku zainteresowania. Wy się cieszycie z nowego konkursu, a ja to widzę inaczej. Wg mnie jak już wcześniej pisałem firma chce zdobyć dużo etykiet, wydając na to małe pieniądze. Ale i tak im się to nie opłaci bo grafika stoi u nas na tragicznym poziomie. Jeśli jakaś etykieta wejdzie w użycie to będzie cud. :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs Triplexa zakończył się wprowadzeniem do obiegu dwóch serii wyrzutni (zdaje się seria MODERN i seria X-cake) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Konkurs Triplexa zakończył się wprowadzeniem do obiegu dwóch serii wyrzutni (zdaje się seria MODERN i seria X-cake) ;)

Veli, szkoda już rozprawiać na ten temat, skoro i tak nasze uwagi wylądują w koszu. Wspominaliśmy jedynie o możliwych konsekwencjach i aspektach prawnych takiego rozwiązania sprawy poligrafii. Może nikt nie będzie miał zastrzeżeń, może nikt na to nie zwróci uwagi, może o czymś nie wiemy...

ale dość już tych naszych prawd życiowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to z tymi wymiarami do stożków (fontann), jakie to mozna rozumiec bo nie wiem xD
np 50*125mm czyli szerokosc podstaw czy boku i podstawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A jak to z tymi wymiarami do stożków (fontann), jakie to mozna rozumiec bo nie wiem xD
np 50*125mm czyli szerokosc podstaw czy boku i podstawy ?


Podstawy matmy! 50 to średnica podstawy, a 125 to wysokoś boku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki, masz rację, ale żeby przygotować dobrze projekt to jest potrzebny jeszcze jeden wymiar - średnica "wylotu" ;) bo w przypadku projektu poligrafii na fontannę, musi być on stożkiem a nie prostokątem, inaczej po złożeniu go wyjdzie kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, dlatego napisałem że 125 to wysokość boku, którą rozumiem jako odcinek od pkt. na okręgu podstawy do pkt. u szczytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można przesyłać pliki z innych programów graficznych jak np. InkScape, Gimp(również edytowalnych jak Photoshopa czy Corela)?
Są to darmowe programy i wolałbym pracować na legalnych programach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zainstaluj sobie triala Photoshopa (na okres 30 dni) i nie będzie problemu

Będzie problem, bo wersja trial jest do użytku domowego, a udział w konkursie jest już pracą komercyjną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Będzie problem, bo wersja trial jest do użytku domowego, a udział w konkursie jest już pracą komercyjną.


Dlatego wolę korzystać z programów freeware.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...