Skocz do zawartości

FP3/NEW Wycofane z produkcji?!?!


MatikoPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa dnie temu zamawiałem w sklepie FP3/NEW i FP3/SMALL ,miały być na dzisiaj. Przyszedłem do sklepu a sprzedawczyni mi mówi "Wiesz co, te większe FP3 zostały wycofane z produkcji".
Czy to prawda że są wycofane?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nawet to co z tego,przecież FP3/small są tak samo mocne i różnica nie jest tak bardzo zauważalna,no i są także tańsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby tak nagle zostały wycofane. Biorąc pod uwagę że dowiedziałeś się tego z jakiegoś sklepu od jakiejś pani która nie mając na stanie tych petard powiedziała że zostały wycofane, wydaje mi się że palnęła sobie taką głupotę. Jak chcesz być pewny to zadzwoń do importera tam na pewno uzyskasz wiarygodną informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to nie za wesoło by było, choć myślę ze Jorge nie wycofała bym najlepiej sprzedającej się petardy na rynku ;).Zawsze zostaje też FP3 Small które jest jednak słabsze ale i tak głośniejsze od niektórych achtungów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FP3 New jest jedną z najbardziej interesujących petard oferowanych przez Jorge, także nie sądzę żeby ją wycofali. Jedyne co może się wydarzyć to zmiana nazwy - tak jak FP3 Small zmieniło się w tym sezonie na JC05 ;) W przypadku JC05 zmienił się także importer, FP3 Small importowała firma Fenix, natomiast JC05 importuje firma z poza Polski (dokładnie nie pamiętam skąd, a JC05 niestety już nie mam żeby sprawdzić.)
Z tajemnych źródeł wiem, że FP3 New będzie odpalane podczas corocznej prezentacji Jorge, także jak na moje to strzelanie produktami które są wycofane wyglądałoby dość słabo ;)
Bardzo możliwe, że Pani ze sklepu powiedziała Ci tak, ponieważ FP3 może już nie być na magazynie - nie dosłyszała, przeinaczyła i plotka gotowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jednak chyba prawda ze wycofali, bo zniknęła ta petarda ze strony Jorge.

O ile dobrze pamiętam to raczej FP3/NEW nigdy nie było na stronie Jorge ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FP3 New nigdy nie było na stronie Jorge ;)

EDYCJA: Arturo - remis ;) Napisaliśmy w tym samym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ta sprzedawczyni najpierw mówiła coś tam że ta petarda jest bardzo mocna i ją można kupić mając koncesje a potem mówiła że została wycofana z produkcji.Wątpie w to bo fp3/new na 4-6g prochu a DELOVA RANA ma 60g prochu i jest bez koncesji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FP3 New nie wymaga koncesji. Tak jak napisałeś, jedna sztuka ma 4 gramy ładunku. Najbardziej prawdopodobną wersją jest to, że FP3 New obecnie nie ma w magazynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FP3/NEW nie ma aktualnie w magazynie jorge, kiedy przyjdzie nowa partia z Chin, to będą. Sprzedawczyni Jorge powiedziało ze nie ma w magazynie a ona źle zrozumiała i tyle. Zamknijcie temat bo wszystko jest jasne, litości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FP3 zawsze była na stonie Jorge. To, że nie ma jej w magazynach to dlaczego ma zniknąc, ze strony jeżeli to nie jest sklep, tylko wykaz asortymentu i oferta reklamowa. Troszke dziwne, że Jorge sprzedaje te patardy i tylko ich jako jedynego produku miałoby nie byc na stronie, absurd. Tak samo stało się kiedyś stało się z rakietami XXL, były jeszcze w sprzedaży zniknęły ze strony. Chyba, że Jorge w tym roku zleciło produkcje Japonii tej petardy, w co wątpie to chyba jest jasne czemu zniknęła. :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys - FP3 New i FP3 Small nigdy nie było na stronie Jorge ponieważ importerem tych produktów jest firma Fenix Zbigniew Gawroński a nie
Jorge sp. z o.o.. Obecnie na stronie Jorge widnieje produkt o symbolu JC05 który jest odpowiednikiem FP3 Small. Proszę Cię, nie dopisuj nie stworzonych historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...