Skocz do zawartości

Ile petarda FP3 New?


Fp3 small

Rekomendowane odpowiedzi

Petarda na bazarku kosztuje przeważnie od 1 do nawet 4zł za sztukę! jest to kompletnie nieopłacalne. Nie opłacalne jest również zamawianie i płacenie za przesyłkę tj. ~20-25zł dla samego FP3. Na fajerwerkimarket.pl cena paczki waha się w granicach 10zł. Jeśli zamawiasz cały stuff (lub jakąś część) to FP3 powinno być na twojej liście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Ja mam FP3 u siebie po 13zł za paczkę. Nie można przesadzać z ceną tych petard bo nie o to biega w handlu. Zdarzały się przypadki jak ludzie opisywali historie, że na bazarkach kosztowały 30-35zł za paczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam FP3 u siebie po 13zł za paczkę. Nie można przesadzać z ceną tych petard bo nie o to biega w handlu. Zdarzały się przypadki jak ludzie opisywali historie, że na bazarkach kosztowały 30-35zł za paczkę.


Ja kupuje po 10 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie fp3N to nie ta sama petarda co jeszcze rok temu. Jorge ją musiało popsuć, bo zaczęli ją eksportować do Niemiec i Holandii. W związku z czym zmniejszono grubość korpusu i zatyczki wykonane są teraz z glinki a nie z betonitu, co skutkuje tym, że tegoroczne fp3n walą tak jak fp3 small. Teraz dużo bardziej opłaci się kupować la bomby.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktualnie fp3N to nie ta sama petarda co jeszcze rok temu. Jorge ją musiało popsuć, bo zaczęli ją eksportować do Niemiec i Holandii. W związku z czym zmniejszono grubość korpusu i zatyczki wykonane są teraz z glinki a nie z betonitu, co skutkuje tym, że tegoroczne fp3n walą tak jak fp3 small. Teraz dużo bardziej opłaci się kupować la bomby.

fps



Czyli to co cały czas powtarzam, szkoda że ludzie w dość bolesny sposób przekonają się o tym zapewne dopiero po sylwestrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja kupuje po 10 zł.

No spoko, jak ktoś sprzedaje po 200-300 paczek miesięcznie, sklep ma oddalony od centrum to może sobie spokojnie taką cenę dać :)
Niestety, mogę jedynie potwierdzić wasze wpisy. Pojawia się coraz więcej opinii, że fp3 z tych nowych dostaw walą identycznie jak fp3 small.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzik prawda że mają hak jak fp3 small ,tak się składa że mam 2 paczki i zdążyłem juz stestować tą petardę. I powiem ,ze cena on-line ok. 13zł nie jest wygórowana jak na te petardy,choć u mnie wmieście na bazarku spotkałem się z kosmiczną ceną tych petard 5zł/szt. !!!! to chyba wiadomo ile za paczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

niestety teraz maja taki sam huk jak smalle, i jest dluzsza flara niz 2 lata temu :( a smalle walą poządnie bo wczoraj wszystko testowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...