Skocz do zawartości

Szelki 2" Super Power


JMJ Pirfotechnics

Rekomendowane odpowiedzi

Się tak zapytam ... niesmiało - ale nowe SP porownujemy z nowym Triplexem ?

Bo jeżeli tak to rozpiętością już też nie dają rady :D/>

Nowa partia Triplexa pozostawia konkurencję daleeeeko w tyle.

Pozdrawiam

 

Tak ze startym Triplexem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Na posiadanie szelek do 2" nie trzeba miec pozwolenia jedynie koncesjonowane szelki 2" sa firmy jorga i triplexa gdyz maja za duza gramature ladunku dlatego sa profesjonalne na koncesje. a tak szczeze powiedziawszy w tym roku mialem szelki super powera 2" jak i mozdzierz cylindryczny 1,75" tez super powera i jestem na tych szelkach zawiedziony z roku na rok coraz slabsze maja efekty.Jedynie najbardziej oplacalnym produktem sa szelki 2" firmy shogun(TITANIUM SALUTE) huk daja niesamowity porownywalny z delova rana ktora jest na koncesje:) wszystkim polecam te szeleczki sa do kupienia na markus graf pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na posiadanie szelek do 2" nie trzeba miec pozwolenia jedynie koncesjonowane szelki 2" sa firmy jorga i triplexa gdyz maja za duza gramature ladunku dlatego sa profesjonalne na koncesje. a tak szczeze powiedziawszy w tym roku mialem szelki super powera 2" jak i mozdzierz cylindryczny 1,75" tez super powera i jestem na tych szelkach zawiedziony z roku na rok coraz slabsze maja efekty.Jedynie najbardziej oplacalnym produktem sa szelki 2" firmy shogun(TITANIUM SALUTE) huk daja niesamowity porownywalny z delova rana ktora jest na koncesje:) wszystkim polecam te szeleczki sa do kupienia na markus graf pozdr

Na Marcusie były dostępne tylko 2" titanium salute o symbolu FR2022 co wskazuje, że były to szelki z Triplexa, a nie z Shoguna. Na stronie widniała błędna informacja, że są to szelki Shoguna, TS nie są już dostępne. To tak gwoli ścisłości ;) Nawiasem mówiąc kulki Shoguna to dno, nie kupujcie tego shitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko gdyby one byly triplexa to bym ich nie zakupil bo byly by na koncesje kolego czytaj ze zrozumieniem posty a to prawda nie ma tych szelek teraz obecnie na stanie sklepu a co do szelek shoguna to mialem w tym roku te szelki i sa lepsze niz super powera wiec to nie jest shit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w roku miałem zarówno cylindryczne 1,75 i zwykłe 2" (jedne i drugie SP). Cylindryczne bardziej mi się podobały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Czy te szelki mają większy rozprysk od wyrzutni 30mm ?

Zależy jaki efekt, niektóre porównywalny, a inne wiekszy, natomiast huk jest bardzo duży bez porownania z kostkami 30mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 8 miesięcy temu...

Powiem tak chcesz szelki 1.75 kupisz chcesz 2 kupisz 3 etc Kupisz tylko trzeba wiedziec gdzie i od kogo.Podpijasz autem raczka raczke myje i masz karton np.3 calowych szelek i rure .Dziekuje i dowidzenia . Stereotypy o szelkach niemasz koncesji i nie kupisz ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...