Skocz do zawartości

Moje fajerwerki na sylwestra 2011/2012


fireworkmaniak

Rekomendowane odpowiedzi

W lutym masz cały stuff? Nie za wcześnie? No cóż... Nie zamierzasz jeszcze czegoś dokupić? Duze uderzenie w konkrety, moim zdaniem aż za duże. Przydałoby się coś do zabawy, choćby jakieś petardy. Wyrzutnie są sprawdzone i dobre, wiec tu ok, moździerz tez powinien cie zadowolić. Ale dziwie się kompletnym tak wczesnym kupieniem stuffu i brakiem czegoś mniejszego, na zabawę w dzień i przed północą powinno coś być. Tak wiec mam nadzieje ze coś dokupisz, bo nie wiem czy moździerz i cirkoblitze starcza ci do zabaw, a nawet jeśli tak to odpalając je wieczorem zmniejszysz swój arsenał na godzinę zero...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JMJ nie dziw się, że tak wcześnie kupił. Była interesująca dla części (w tym dla mnie) promocja na korsarzu, tam kupował - wnioskuje po podpisie w filmiku. Moim zdaniem na pewno brakuje petard. Jeśli nie chcesz dużo słabych to jakieś mocniejsze by się przydały. Coś dodatkowego do zabawy też. No chyba, że nie przepadasz za dużą ilością (głównie małych) fajerwerków. Jest parę ładnych wyrzutni, sprawdzonych. Więc mam nadzieję, że zabawa będzie przednia. Podpowiedzi na następny stuff nie ma zbytnio sensu, bo chociaż do tego sylwestra jest bardzoooo długo, a do kolejnego jeszcze dłużej. W tym czasie może Ci się odmienić lub nawet w ogóle zrezygnujesz z fajerwerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny stuff. Dobrze zrobiłeś korzystając z promocjii na korsarzu. Wyrzutnie, jakie masz są dobre i sprawdzone, a JW90 będzie odpowiednia na finał. Na Twoim miejscu kupiłbym jednak jeszcze kilka rzeczy do zabawy przed północą, np. jakieś petardy jak FP3 NEW. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W lutym masz cały stuff? Nie za wcześnie? No cóż... Nie zamierzasz jeszcze czegoś dokupić? Duze uderzenie w konkrety, moim zdaniem aż za duże. Przydałoby się coś do zabawy, choćby jakieś petardy. Wyrzutnie są sprawdzone i dobre, wiec tu ok, moździerz tez powinien cie zadowolić. Ale dziwie się kompletnym tak wczesnym kupieniem stuffu i brakiem czegoś mniejszego, na zabawę w dzień i przed północą powinno coś być. Tak wiec mam nadzieje ze coś dokupisz, bo nie wiem czy moździerz i cirkoblitze starcza ci do zabaw, a nawet jeśli tak to odpalając je wieczorem zmniejszysz swój arsenał na godzinę zero...

No co ty to jest dopiero 1 cz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...