Skocz do zawartości

[INNE] Amatorska pirotechnika w wykonaniu Damiana


Damian

Czy warto było poświęcać czas na wykonanie czegoś takiego ? (twoja ocena)  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 6
      43
    • 5
      5
    • 4
      4
    • 3
      1
    • 2
      0
    • 1
      4


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Damian... 6 to za wysoko i Ty wiesz o tym bardzo dobrze ;) mocne 4 :grin:
do reszty... możliwe że niektórzy się będą pluć, "przecieć to PRO", dla Was Pro, dla mnie, Damiana i może paru jeszcze z forum to nie PRO :mrgreen:

po sylwku może też coś rzucę ;) co prawda nie całej kariery ale... ;)

końcowe szelki naprawdę ładne, tego nie widziałem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie, podoba mi się ta raca która jest pod koniec i ty to sam robiłeś wow, to nie musisz kupywać możesz sam zrobić stuff na sylwestra. Wszystko pięknie,l lecz mi nie odpowiada podkład muzyczny, mogłeś dać jakiś bardziej wyszukany, nie techno, ale nawet pasuje do filmiku, ąz jescze raz go obejże BRAWO DLA AUTORA Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem 1 za to że jest na rapidze
Nic dodać nic ująć
Widzę że kolega ma nadprzyrodzoną zdolność oceniania filmu bez jego obejrzenia. Gratulacje :idea: Chcesz, może uda się nam razem, wspólnymi siłami wrzucić to na serwer Castoramy albo Lidla ?
Nic dodać nic ująć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hewlet może nie takim tonem tym bardziej,że wrzuciłem na inny serwer i zrobiłem to dla kilku ludzi z tego forum patrz kilka postów wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiadomo nigdy nie dawajmy na rapida, bo:
plik jest tam max. 45 dni
zawsze sloty dla Polski są zajęte
bez sensu jest ten serw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łOOO normalnie niektore to super wypas i poprostu extra , jak na domówkę to nie źle niezłe te rakiety , czy wyrzutnie ;)
---
tak pozatym , to nie rozumie, jak można wstawic pałe...normalnie niewiem ... !!!!!! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B. dobry film, 5/6. Kiedyś tylko (nie używałem prawie wcale kupnych) zajmowałem robieniem samoróbek (naprawne piękne niekiedy były), ale mi sie troche znudziło i teraz wole sie pofatygowac do sklepu. Jednak kupiony wyrób to nie to samo co własny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Film poprostu bomba! super efekty fajne wybuchy końcówka filmu i te szelki wyśmienite!
6! i to mocne sześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były chyba dwie takie naprawdę świetne [jakiś ładunek o pięknym wybuchu jak rakieta(najprawdopodobniej jakaś szelka albo coś)], ale bardzo podobały mi się te komety... normalnie cud malina
>> 6 <<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Najlepiej by było jakbyś zamieścił na innym serwerze niż sendspace. Bo tutaj szybko usuwają.

Polecam uploader.pl nie usuną pliku przez rok i do tego łatwa obsługa.


Nie grymaś ja tutaj sobie włosy wyrywałem żeby mi na tym necie doszlo do 100% jak chcesz to sie pobaw w uploadera i daj go na inny serwer nie bedą szybko usuwać bo jak ściągnie dużo ludzi to zostanie i przez ponad 5 miesięcy jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No całkiem ładne efekty jak na własną robotę to podziwiam naprawdę, ja nie lubię osobiście w samoróbkach tego że są za mało stabilne i nie można ich zbytni przechowywać, ale twoje efekty naprawdę ładne i zazdroszczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...