Skocz do zawartości

[INNE] Amatorska pirotechnika w wykonaniu Damiana


Damian

Czy warto było poświęcać czas na wykonanie czegoś takiego ? (twoja ocena)  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 6
      43
    • 5
      5
    • 4
      4
    • 3
      1
    • 2
      0
    • 1
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie :wink:, polecam obejrzeć efekty mojej pracy - pirotechnikę którą to wykonałem w przeciągu ostatnich 2 lat. Wszystko zostało wykonane całkowicie od podstaw, nie korzystałem z gotowych wyrobów komercyjnych. Film waży 28,5mb
Film (rapidshare)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie panikuj ;) Klikasz Free, następnie czekasz 0.7 minuty ( :D ), wpisujesz poprawny kod z obrazka i klikasz Download. Pamiętaj o ograniczeniach na rapidshare - jeśli pobierałeś coś już wcześniej to niestety trochę poczekasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no pierwsza osoba na forum, która stworzyła swój własny film o karierze pirotechnicznej.

Filmik bardzo ładny. Dobrze zrobiony, filmy wysokiej rozdzielczości. Naprawdę bardzo podobały mi się Twoje 'wynalazki', a w szczególności fontanny i ta taka jedna rakieta, która wybuchła z kolorowymi gwiazdkami.

Naprawdę gratuluję - masa dobrej roboty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super !!!!!!!! Te wszystkie wyroby sam zrobiłeś ?? Super efekty tych rakiet i wyrzutnie !!

Pozdrawiam i życze udanej pracy nad wyrobami piro :smile: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde film super.Polecam.Jestem tylko ciekawy , jak zrobiłeś te wyrzutnie.
Obejrzyjcie nie pożałujecie.Daje ocene 10/6 :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik w pełni PRO! Piękne fontanny, piękne wybuchy i piękne szelki :). Jeszcze w towarzystiw muzyka Techno. Dałem 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za niedługo dam 1 za serwer. Jest tyle serwerów, dlaczego dziadoski Rapid :?:
Np. Ultrashare.de ultrashare.net i inne :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ożesz ty w banana kofanna, nie spodziewałem się aż takiej reakcji :) Każdy kto śledzi oficjalne forum pirotechniczne - http://forum.pirotechnika.one.pl wie dokładnie w jaki sposób i co wykonuję. Odsyłam więc was w tamtą stronę :wink: Jeszcze raz dziękuję za oceny celujące :o

PS. nie ma tam żadnych rakiet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rapid jest do kitu nie dawajcie na rapida są zawsze sloty,ale tym razem na szczęście ściągnąłem dawajcie na www.uploading.com tam nie ma slotów liczy tylko przed ściąganiem 15 sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko filmik a efekty jak na samoróby świetne!!!
Gdybym mógł to dałbym 7 ale skoro nie ma, to daje tylko 6 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogratulowac włożonej pracy :grin: naj bardziej mi se podobała rakieta na koniec :lol::lol::lol: gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...