Skocz do zawartości

[zdjęcie] Karabinki


Raphii

Rekomendowane odpowiedzi

11ky0qs.jpg

2 karabinki ~ 350 strzałów razem będą strzelały jak odpalę to dam filmik :)


wiem ładnie nie wyglądają :D ale mają narobić hałasu a nie ładnie wyglądać ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu niby nie wyglądają ładnie? Schemat nie różni się za dużo od moich czy innych karabinków z forum. Polecam przed odpaleniem naciąć taśme z góry wzdłuż lontu. W moim odczuciu petardy mają wtedy większy luz przez co lepiej z ich wybuchami względem sąsiadów. Mniej problemów. Uwaga ta zwłaszcza jest przydatna przy większych petardach. Wniosek wyciagnięty na podstawie moich samoróbek. Czekamy na film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na początku wyszło ładnie ale później częstotliwość strzałów była znacznie za mała i trochę się to przeciągnęło. Co było tego przyczyną? Jakiego lontu użyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na początku wyszło ładnie ale później częstotliwość strzałów była znacznie za mała i trochę się to przeciągnęło. Co było tego przyczyną? Jakiego lontu użyłeś?



przyczyną był lont 1cm/s niedługo sobie zamawiam petardy do zabawy i kupię też 10m 10cm/s i zrobię dłuższy karabinek :) i będzie duża częstotliwość :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo ładny karabinek zrobiłem na sylwester z PIRAT - K0203_5
Dosyć głośne :)


Ja też robiłem karabinki z k0203_5 ale filmiku nie nagrałem. 5-cio strzałowe petardy dają dużo lepszy efekt (strzelają bardzo dynamicznie), ale trzeba liczyć się ze sporą ilością niewypałów. Może w tym roku wrzucę film z takim karabinkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I jak wrażenie. Lepszy 1 cm/s czy 10cm/s?


oczywiście, że 10cm/s lepszy. Nie spodziewałem się, że picolaczki potrafią narobić tyle hałasu. Wrażenie jak najbardziej pozytywne co nie można powiedzieć o moim wujku który zobaczył co ja zrobiłem z jego działeczką :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...