Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Komputer


Gość karmel5061

Pytanie

Gość karmel5061

Witam.

W niedalekiej przeszłości będę kupował nowy komputer PC bo obecny się psuje.Mam do wydania ok.2k na komputer i ok.1k na monitor lecz musi być z tunerem TV bo będzie mi również służył jako telewizor

Kompletnie nie znam się na procesorach,kartach graficznych czy innych podzespołach - chciałbym was prosić o pomoc w wyborze komputera który bez problemu będzie radził sobie z gramy typu GTA IV, FIFA 11, Battlefield Bad Company 2 czy CoD'em 7.

Komputer najprawdopodobniej będzie zakupiony na www.euro.com.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A nie lepiej na allegro? Na pewno byłoby taniej. Jakoś szczególnie się nie znam ale może pomogę:
Patrz żeby było przynajmniej 4GB RAM, dysku to nie wiem ile Ci trzeba, z procesorów to ja bym stawiał jakiegoś Intela Core z serii ,,i"
Ad. systemu , to na pewno nie bierz Visty bo to totalny shit.
Ad. Grafiki to się nie wypowiem bo się nie znam
A odnośnie tunera TV to są tanie, poniżej 200zl możesz kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość DreSzCzyK

Za 2 k spokojnie kupisz procek 3 rdzeniowy, 4 Gb Ramu, karta 1 gb, 500 gb i ci styka :) komp gra jak tralala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najlepiej idź do dobrego sklepu komputerowego oni Ci dopasują dobry komputer do tego co potrzebujesz i do tego czym dysponujesz bo pewnie nikt z wypowiadających się nie zna dobrze na komputerach a co Ci po tanim kompie który ma np 4Gb ramu i się rżnie ? albo windows nie wykorzysta całości nie liczy się ilość tylko jakość ja mam procek Cor 2Duo 1.4Ghz ktoś by powiedział ale gówno bo patrzy tylko na końcówkę 1.4 a prawda taka że nie w jaką grę bym nie gra to bardzo ładnie chodzi tak samo wymagające programy tak więc najlepiej wybrać się do sklepu oni to ułożą i będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

2k i piec pod gry no to trzeba się rozejrzeć za czym od AMD (proc i grafa) coś poszukam ci zaraz ale na pewno nie w ero agd bo tam to z tego co widzę to drogo i nic dobrego nie ma z gotowców.
Napisz co masz teraz za graty w obudowie to może coś da się wykorzystać przez co na resztę będzie większy budżet....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

karmel a nie w przyszłości?
bo przyszłość to jest to co ma się wydarzyć
a przeszłość (bo tak napisałeś) to to co się wydarzyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

2k i piec pod gry no to trzeba się rozejrzeć za czym od AMD (proc i grafa) coś poszukam ci zaraz ale na pewno nie w ero agd bo tam to z tego co widzę to drogo i nic dobrego nie ma z gotowców.
Napisz co masz teraz za graty w obudowie to może coś da się wykorzystać przez co na resztę będzie większy budżet....

Jeżeli chce osiągać dobre wyniki to żadnych części ze starego pieca. AMD sobie odpuść... (no chyba, że chcesz przeznaczyć mniej kasy na to). To prawda, że najlepszą opcją będzie jak Ci ktoś doświadczony, znający się na rzeczy ułoży "komputerowy stuff". Poproś tylko o procka marki INTEL oraz kartę grafiki GeFORCE (wersje od Zotac, Asus= najmocniejsze lecz najdroższe). Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie zgodzę się bo wszystko zależy jak stary jest stary sprzęt bo nap zasilacz, dysk, buda i napędy bez problemu można wykorzystać jeżeli nie są pod stare złącza a to już za oszczędzone 3-4 stówki na rzecz np. mocniejszej grafiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak tylko pytanie czy karmel byłby wstanie sam zamontować np. nowy procek? Dobrze by było gdybyś znalazł sklep w którym mógłbyś sam wybrać/zamienić komponenty i gotowy dostajesz już złożony. Na euro.com.pl aż rewelacji niema. Możliwe że Vobis i Komputronik mają możliwość zmiany komponentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@karmel

napisz do mnie na gg, ja sie na tym troche znam (nie chwaląc się), bo składam zestawy dla różnych ludzi od prawie 3 lat także doradze co i jak kupić żeby było najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

Witam :)

Nie spodziewałem się aż tylu odpowiedzi za co serdecznie dziekuję :) Narazie nie będę sie rozpisywał o moich planach to obecny komputer jest w naprawie i musze pisać z komórki co nie jest wygodne...o komputerze jeszcze pogadamy kiedy dowiem się co się stało aktualnemu lecz co do wymiany to i tak to zrobie predzej czy pózniej (czy jak to sie tam mówi xd) narazie bardziej bym prosił o pomoc w wybraniu monitora z wejsciem TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam :)

Nie spodziewałem się aż tylu odpowiedzi za co serdecznie dziekuję :) Narazie nie będę sie rozpisywał o moich planach to obecny komputer jest w naprawie i musze pisać z komórki co nie jest wygodne...o komputerze jeszcze pogadamy kiedy dowiem się co się stało aktualnemu lecz co do wymiany to i tak to zrobie predzej czy pózniej (czy jak to sie tam mówi xd) narazie bardziej bym prosił o pomoc w wybraniu monitora z wejsciem TV.

Polecam Samsung SM 2333HD= bardzo dobry monitor za stosunkowo niewielką cenę. Mam go od roku i sprawuje się wyśmienicie. Jedyną wadą jest to że nie jest na LEDach. W MM widziałem z tej serii na ledach z tunerem TV za 1200zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...