Skocz do zawartości

fajerwerki svea


dawid1997

Rekomendowane odpowiedzi


Wienc bedą różne firmy no i to co najbardziej was interesuje ceny bedą przyzwoite np jak mówłem że rakieta blinker jest po 23 to prxy zakupie 6 szt bedzie 16

Proszę zainwestuj w słownik ortograficzny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wienc bedą różne firmy no i to co najbardziej was interesuje ceny bedą przyzwoite np jak mówłem że rakieta blinker jest po 23 to prxy zakupie 6 szt bedzie 16



W takim razie czekamy na adres sklepu internetowego i asortyment jaki w nim znajdziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, widzisz a nie grzmisz... Ludzie, 14-latek opowiada Wam o zakładaniu hurtowni, sklepu internetowego, a Wy mu wierzycie? Jeżeli Twój znajomy cokolwiek planuje to niech sam się wypowie, no chyba że też ma 14 lat i na razie układa biznes-plan który wcieli w życie za jakieś 4-5 lat...
Jak na moje, to chwilowe zainteresowanie tematem z Waszej strony. Po sezonie doszliście do wniosku, że zarobicie miliony na fajerwerkach, tak jak inne firmy, ale przykro mi - tak nie będzie. Patrząc na Twoje ograniczone (przykro mi, ale tak jest) słownictwo oraz nie umiejętność posługiwania się znakami interpunkcyjnymi stwierdzam, że nie byłbyś w stanie podpisać żadnego kontraktu z żadnym importerem. O Twoim znajomym się nie wypowiadam, choć całkiem możliwe że, jakby to ładnie powiedzieć - "pasujecie do siebie" skoro piszesz w jego imieniu.

Własny biznes to nie bułka z masłem a ogromne wyzwanie. Nie ma co żyć marzeniami chłopaku...

Co do Jorge, to jak bardzo chcesz to napisz na PW, dam Ci bezpośrednie telefony do handlowców, tylko podejrzewam, że podczas rozmowy telefonicznej zrobisz z siebie idiotę i będzie mi za Ciebie wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...