Skocz do zawartości

fajerwerki svea


dawid1997

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mój znajomy ma sklep ale ma zamiar otworzyć (HURTOWNIE) z produktami SVEA i nawet internetowy sklep a wiec czy bedzieciezaiyli zainteresowani tymi produktami oczywiście nie jestem pewien co do sklepu internetowego proszę o opinie POZDRAWIAM dawid1997 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Svea ma najlepsze na ryku rakiety i niektóre wyrzutnie ;) Ich produkty są mało znane ze względu na dostępność i właśnie CENY bo naprawdę są kolosalne.Jeśli sklep by powstał na pewno byłbym zainteresowany rakietami najlepiej max.15-20zł za 1 (chodzi mi o te duże rakiety ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety svea się chyba popsuła, miałem 6 blinkerów i były tragiczne,najgorsze rakiety jakie miałem ! Efekt zupełnie inny niż na filmie svei.
Wybuch mizerny, rakiety drogie ,beznadziejne. Na moim kanale youtube jest filmik tych rakiet. Film ma fatalną jakość ale widać jaki efekt mają rakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety svea się chyba popsuła, miałem 6 blinkerów i były tragiczne,najgorsze rakiety jakie miałem ! Efekt zupełnie inny niż na filmie svei.
Wybuch mizerny, rakiety drogie ,beznadziejne. Na moim kanale youtube jest filmik tych rakiet. Film ma fatalną jakość ale widać jaki efekt mają rakiety.





Czyli z tego wynika że firma svea nie zaprezentowała nam produktów z polskimi naważkami prochowymi tylko dla jakiegoś innego kraju. Bo gdyby efekt się trochę różnił to można by powiedzieć że efekt został nieznacznie pogorszony ale jak tak to firma svea trochę niepoważnie się zachowała. Efekt rakiet jak na ich cenę jest po prostu fatalny. Tutaj potwierdziły się moje słowa że nie możliwe żeby te rakiety były w polsce sprzedawane z takim efektem. Cena jednak pozostała adekwatna do tego lepszego efektu. :banned:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wie kolega co bym polecił z rakiet terminator ok 4 zł blinker ok 23 zł jak coś byście chcieli wiedzieć cenowo pytać śmiało



Na pewno klarowniej by było jakbyś stosowal interpunkcje i popraność zdań. Co do poruszonych przez Ciebie Blinkierów. Na rynku nie patrzy się tylko na klienta, ale przede wszystkim na poczynania konkurencji, która jeżeli będzie krok za nami sama zapewni nam popyt. Mówisz o Blinkierach za 23zł za sztuke? Bo w konkurencyjnym sklepie z asortymentem Svei mamy te same rakiety w cenie 19zł. W dodatku można dogadać się z przedstawicielem i dostarczy nam te rakiety za free, jeżeli nie będzie konieczności posiadania ich na zaraz. Pozatym nie możesz robić badania rynkowego poprzez pytanie się forumowiczom czy byście byli zainteresowani, bo od zainteresowania do finalizacji transakcji droga jest baaaardzo długa. Zaargumentowałeś w następujacy sposób: "Maxsem bedzie ale tak średnio bo svea współpracuje 4 lata więc wiesz drogie ale dobre". Co to znaczy tak średnio? Pozatym forumowicze wiedzą, że stereotyp drogi, bo dobry ma się już nijak do realiów obecnych importerów. Rośnie konkurencja i walka o klienta, co roku inne firmy odnoszą sukcesy wśród użytowników, więc jeżeli polityka cenowa produktów Svei nie zmieni się to i zainteresowanie ich asortymentem będzie na obecnym znikomym poziomie. Pozatym hurtownie otwiera się przede wszystkim dla podmiotów gospodarczych nie klientów indiwidualnych, którzy są sezonowi, bo oni takiej hurtowni nie uciągną swoim obrotem.

Wybacz niemiłą opinie, ale dla mnie nie jest to plan ambitny tylko marzycielski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zadaje nam tu trudne pytania. Wiem, że sporo osób tutaj zna się na rzeczy, albo jest strasznie zakręcona na punkcie piro, co nie znaczy, że ma również pojęcie o zasadach marketingu. Dobrze, że przed otwarciem sklepu robicie badanie rynku, ale takie pytania najlepiej było zgłaszać w grudniu, kiedy było tutaj wielu potencjalnych klientów zwanych, przez nas starych wyjadaczy, po prostu "sezonowcami".
Dla mnie sprawa wygląda tak, że chcecie wejść na rynek z podobnym produktem jaki ma już "x" firm. Żeby zaistnieć musicie czymś przyciągnąć klientów, a z racji na obecną sytuacje największe efekty dałaby niska cena, gdyż przeciętny Kowalski i tak na wszystkie fajerwerki mówi petardy i wierzy, że efekt na niebie będzie taki jak na poligrafii... Tutaj zaczynają się dla Was schody bo chcecie wejść na rynek z produktami, które już na wstępie nie są w stanie konkurować cenowo z bardziej znanymi i tańszymi produktami choćby firm takich jak Jorge, Triplex, Tropic, Kometa, Maxem czy Śmieszek. Na waszym miejscu postawiłbym na różnorodność produktów, bo tylko to da Wam możliwość elastycznego działania. Poza tym większość ludzi woli zrobić zakupy w jednym miejscu choćby ze względu na koszty transportu, czy po prostu zwykłe lenistwo.
Uważam, ze na razie Polacy jeszcze nie są gotowi na produkty Svei. Większa szansa będzie wg. mnie żeby zaistnieć po zmianie przepisów, gdyż szwedzkie fajerwerki już spełniają wszelkie normy, przy tym kontrola jakości jest lepsze, przez co przynajmniej w teorii istnieje mniejsze ryzyko trafienia na przysłowiowego bubla (chociaż przypadek wapstera przeczy tej teorii).
Jak chciałbyś poznać więcej moich przemyśleń to zapraszam na PW lub gg.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxsem, Jorge, Triplex, Kometa, SuperPower, Tropic. A przede wszystkim przystępne ceny tych produktów. Dzięki wielu dostawcom więcej klientów znajdzie coś dla siebie i dokona zakupu, co w efekcie pozwoli na większe możliwości rabatowe na lini importerzy-wasza hurtownia, co przełoży się (powinno!) na ceny po jakich dostanie je klient indiwidualny, czyli my.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Maxsem, Jorge, Triplex, Kometa, SuperPower, Tropic. A przede wszystkim przystępne ceny tych produktów. Dzięki wielu dostawcom więcej klientów znajdzie coś dla siebie i dokona zakupu, co w efekcie pozwoli na większe możliwości rabatowe na lini importerzy-wasza hurtownia, co przełoży się (powinno!) na ceny po jakich dostanie je klient indiwidualny, czyli my.

Dodałbym do tego Śmieszka, którego tak wychwalał FPS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosze o pomoc bo nie wiem czy znajomy ma zakupić na fajerwerki market jak promocje rzucą albo na stronie jorge. cool.gifcool.gifcool.gif



Nierozumiem jak na stronie Jorge'a?? Pozatym skoro znajomy to dlaczego nie kupuje u was sprawdzonych produktów. Przecież mógłby chyba liczyć na nadzwyczajne profity, prawda ?wink.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wienc bedą różne firmy no i to co najbardziej was interesuje ceny bedą przyzwoite np jak mówłem że rakieta blinker jest po 23 to prxy zakupie 6 szt bedzie 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...