Skocz do zawartości

[capensis] Pokaz sylwestrowy 2010/2011


capensis

Rekomendowane odpowiedzi



Na filmie na ma nagranych wyrzutni JW09 Styx i W25 Cudak battery , z winy osoby która miała nagrywać pokaz. Oddano więc kamerę mi i ja jednocześnie obsługiwałem system, nagrywałem film i oglądałem pokaz, stąd kiepska jakość nagrania.
W czasie pokazu musiałem uspokajać publiczność bo bali się żeby nic im (i mi) się nie stało , stąd mój wrzask, poza tym denerwowałem się jak były przerwy w strzelaniu, bo nie mam jeszcze doświadczenia w robieniu takich pokazów
Wyrzutnie SM9881 Hi-tec, SM9882 Red Meteor i SM9880 Babel okazały się niestety niewypałami. Nie wypaliła też wyrzutnia Jw164 Revolution ale to z winy lontu który zgasł (mimo że był dany podwójnie).
W pokazie jest parę przerw między wyrzutniami, ale z racji że był to mój pierwszy taki pokaz w życiu to i tak uważam , że był całkiem udany.
Proszę oceny i komentarze do filmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie te przerwy i co chwile komentowanie (chociaz to do pokazu wiele nie ma, ale irytuje) to byłoby super. Tak daje 7.5/10. Jednak jak na początkującego nie było źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentowałem bo byłem bardzo podekscytowany i trochę się bałem :P (zresztą tak jak publiczność) Przerwy były mimo że dawałem idealnie tyle lontu ile dana kostka miała strzelac , minus czas spalania się lontu wewnątrz kostki wywnioskowany z filmów, wychodzi na to że po prostu czas spalania się lontu wewnątrz kostki jest różny i zależy od danego wyrobu i tego jak była przechowywana, u mnie były przechowywane w dość wilgotnym miejscu a mimo to lont spalał się trochę wolniej niż powinien, no ale cóż, w przyszłym roku dam jeszcze mniej lontu i będzie ,,Gut" B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny pokaz,co do wyrzutni które nie wypaliły to odniósł bym je do sklepu w którym kupowałeś i pokazał na dowód oraz dołączył do tego paragon.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przerwy były mimo że dawałem idealnie tyle lontu ile dana kostka miała strzelac , minus czas spalania się lontu wewnątrz kostki wywnioskowany z filmów, wychodzi na to że po prostu czas spalania się lontu wewnątrz kostki jest różny i zależy od danego wyrobu i tego jak była przechowywana

Z tym nigdy nie utrafisz idealnie. Każda wyrzutnia może "spalać się" inaczej. W jaki sposób miałeś to podpięte pod system?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było podłączenie tylko pod cztery kanały , bo nie wiedziałem można na systemie polegać:
Ch1 : lont idący do baterii styx+cudak połączone razem , potem szedł lont do red meteor,babel,hitec (niestety to były niewypały), i potem miał odpalić revolution (niestety nie odpalił) z tego kanału odpaliły tylko styx i cudak ale niestety kamerzysta ich nie nagrał, więc potem zabrałem mu kamere.

Ch2: jw1000

Ch3: lont idący do wszystkich pozostałych baterii (od mont everest do jw401)

Ch4: jw1000

Arturo, krzyczałem bo po pierwsze publiczność strasznie się bała, i musiałem jakoś się z nimi komunikować :P
Poza tym sam trochę się bałem bo nigdy takich dużych kostek nie miałem i sam nie wiedziałem czego się spodziewać :D

W tym roku będzie lepiej :D (miejmy nadzieje)
Na każdy kanał dawałem po 2 spłonki , żeby w razie co jak jedna nie odpali to , żeby druga to zrobiła.

P.S.

Muszę się w końcu nauczyć mówić ,,będzie" zamiast ,,bedzie" walcze z tym już pare lat i nie mogę się odzwyczaić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statyw mam, ale niestety zaginął tuż przed sylwkiem :[ (wiadomo jak jest remont domu to wiele rzeczy ginie)
na szczęście już go znalazłem.
Ad. kamery to mam 3 i wszystkie do d... a nie mogę za bardzo ich sprzedać bo na spółkę kupowane były
System mam tyle że 8ch, mysle nad zakupem drugiego takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


System mam tyle że 8ch, mysle nad zakupem drugiego takiego.

Po co Ci jeszcze jeden? 8 kanałów zdecydowanie Ci wystarczy. Tym bardziej teraz, jak dopiero zaczynasz. Masz radiówkę, czy kabel?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...