Skocz do zawartości
  • 0

Najlepszy sklep internetowy


Tofik

Pytanie

Witam. Otóż mam pytanie:który sklep internetowy jest najlepszy pod względem niskich cen, bezpieczeństwa, zaufania i wyboru fajerwerków? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Według mnie najlepszy to www.fajerwerkimarket.pl. Normalnie super sklep, mega miła obsługa, szybciutko, w grudziu jest wspólne kupowanie więc są wtedy duże rabaty. Ogółem miód cud i orzeszki :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Według mnie najlepszy to www.fajerwerkimarket.pl. Normalnie super sklep, mega miła obsługa, szybciutko, w grudziu jest wspólne kupowanie więc są wtedy duże rabaty. Ogółem miód cud i orzeszki :) .


Tylko ciekawe czy na tego sylwka będzie WK :P Juz ktos mówił ze nie bedzie ;D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Według mnie najlepszy to www.fajerwerkimarket.pl. Normalnie super sklep, mega miła obsługa, szybciutko, w grudziu jest wspólne kupowanie więc są wtedy duże rabaty. Ogółem miód cud i orzeszki :) .



Ciekawe czy Vel podejmie się kolejny raz organizowanie WK bo po ostatniej takiej akcji mam wątpliwości.

Co do pytania to myślę że najlepszym wyborem będzie sklep FK (Fajerwerki Korsarz). Mają tam niezwykle miłą obsługę, jak czegoś brakuje to zadzwonią, spore rabaty nawet przy mniejszczych zakupach. Jeżeli chodzi o FM to bardzo się na nich zawiodłem. Robiłem u nich zakupy 3 razy. Za każdym razem czegoś nie dosłali lub dali zamienniki. Tylko w przypadku jednego zamówienia udało mi się z nimi dogadać. W pozostałych dwóch nawet nie odbierali telefonów.

PS. Możliwe też że zorganizuję WK w hurtowni Grom-Zbig bo mają tam na prawdę świetne ceny (niższe nawet niż w cenniku Jorge). Jednak nie jest to w 100 % pewne, ale bardzo prawdopodobne ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

FK THE BEST

#luxor
Chopie,takie WK jak najbardziej... :D
Poważnie,było by super gdybyś podjął się zorganizowania takiej akcji.Wiem nie jest to łatwe,ale na pewno był by duży odzew(z mojej strony już jest ;) ).Jestem pewien,że wyszło by to dużo lepiej niż WK w fm(ogólnie szacun dla organizatorów,----dla sklepu).
Tak dobrze wychodziła ci sprzedaż zapalniczek... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja robiłem zakupy na fajerwerkimarket.pl niskie ceny,ale straszny maja bajzel,nie wiem jak w tym roku bedzie,ale do grudnia jest kuuuuuuuupa czasuuuuuuuuu :w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do nastepnego sezonu moze sie wiele zmienic. Ja polecam maxsem.pl, speed-fajerwerki.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tych co kupili na maxsemie każdy był zadowolony! Ja również w tym roku planuje kupować u nich.. Więc polecam maxsem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

maxsem.pl , taniefajerwerki.pl i fajerwerki-korsarz.pl ;)


Ten kolega najlepiej przedstawił sytuację. Do tego dochodzi jeszcze fajerwerkimarket.pl ale zamówienia trzeba robić do połowy listopada bo później już lekkie cyrki się robią. :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...