Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

stuff na 2010/2011


adik0703

Pytanie

witam jutro kupuję stuff i bardzo proszę o pomoc. Kupuję na ul.Chwaliszewo Poznań za kwotę 100zł. miało być 500zł ale niestety święta wytrzepały portfel i skarbonkę;). Bardzo proszę o pomoc! :)


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie jestem z Poznania, nie byłem w Poznaniu i raczej nie będę. Ale mogę ci tylko zagwarantować, że za 100zł kupisz niezły arsenał i nawet nie trzeba wydawać 500zł na sylwestra... Wiem raz w roku można zaszaleć ale 500zł po to tylko żeby poszło w góre... :) Zobacz sobie mojego stuffa wartego 130zł... Fajerwerki i petardy brałem z hurtowni wiec taniej.
Mój stuff na sylwestra 2010/2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Noo ta racji też trochę masz rakiety fajna też rzecz. Ale rakiety ogólnie są ci powiem szczerze drogie... Lepiej kupić wyrzutnie np. 19 strzałową niż 6 porządnych rakiet w tej samej cenie... No ale każdy ma swoje zdanie i dla każdego co innego jest fajniejszego. Ty np wolisz rakiety, a ja np wyrzutnie bo są bardziej opłacalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I dodam jeszcze, że mój stuff składa się głównie z firmy Jorge i Kometa, a jak dużo osób twierdzi to po żądne firmy... To jedynie te achtungi z Komety, lepsze z Hestii no ale cóż... W mojej okolicy nie mam dostępu do wszystkich firm ale achtungi z Komety myślę, że tez pokażą swoje... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I dodam jeszcze, że mój stuff składa się głównie z firmy Jorge i Kometa, a jak dużo osób twierdzi to po żądne firmy... To jedynie te achtungi z Komety, lepsze z Hestii no ale cóż... W mojej okolicy nie mam dostępu do wszystkich firm ale achtungi z Komety myślę, że tez pokażą swoje... :)


Ale wydaje mi sie, ze to nie twoj temat. Zaloz watek o swoim stuffie i tam sie wypowiadaj :rolleyes:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale wydaje mi sie, ze to nie twoj temat. Zaloz watek o swoim stuffie i tam sie wypowiadaj :rolleyes:.

Wiem wiem spokojnie xDD tylko chciałem powiedzieć chłopakowi, że za 100 zł można kupić też niezły arsenał... Troszkę cie rozpisałem sorrki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

witam jutro kupuję stuff i bardzo proszę o pomoc. Kupuję na ul.Chwaliszewo Poznań za kwotę 100zł. miało być 500zł ale niestety święta wytrzepały portfel i skarbonkę;). Bardzo proszę o pomoc! :)


Pozdrawiam

Najważniejsze to kupuj u niech przez strone internetową bo jest dużo taniej, albo wcześniej zadzwoń do nich czy na miejscu sprzedadzą ci w cenach internetowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...