Skocz do zawartości
  • 0

Opek kurier


axelbo19

Pytanie

Lp Numer listu Nazwisko nadawcy Data nadania Status listu Stacja odbioru Data statusu Nazwisko odbiorcy

1 53663233 2010-12-14 08:00 Na magazynie GDA 2010-12-14 06:07 Informacja zastrzeżona
2 53663233 Z 2010-12-14 08:00 W Doręczeniu GDA 2010-12-14 06:07 Informacja zastrzeżona


To jest moje zamowienie. Mogl by mi ktos powiedziec gdzie ono teraz jest czy jest w sortowni czy w drodze?? Bo sie zabardzo nie znam jak cos to powino byc w sortowni w Gdansku i dojechac do mnie do gdyni prosze o szybka pomoc z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na razie jedzie do określonego miasta, potem będzie status w doręczeniu w twoim mieście.



Nie rozumiem gdzie jedzie ta paczka?? Czyli kiedy u mnie bedzie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Była w Gdańsku, teraz jedzie do Gdyni. W Gdyni powinien być kolejny status w doręczeniu ale z napisem miasta Gdynia (chyba, że nie mają tam siedziby a nie mają). Czyli faktycznie jedzie do ciebie bezpośrednio z siedziby Gdańska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli mieszkasz w Gdyni powinieneś dostać dzisiaj tą paczkę, jeśli nie wypadnie coś niespodziewanego ...

Kiedy zamawiałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli mieszkasz w Gdyni powinieneś dostać dzisiaj tą paczkę, jeśli nie wypadnie coś niespodziewanego ...

Kiedy zamawiałeś ?


Zamawialem ja na wk w piatek pierwszy dzien o 01:00:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po 1 używaj opcji edytuj.
Kurierzy jeżdżą długo, ja raz otrzymałem paczke o 20, a firawerkoman rok temu o 23 nawet.
Ale skoro dziś wysłali paczke do ciebie, to otrzymasz ją jutro.
I nie ważne, że mają blisko, paczka np. z Warszawy do Warszawy i tak będzie na następny dzień, tylko specjalnie oznaczone mogą być dostarczane tego samego dnia, ale i w tym wypadku warunek jest by to była wysyłka z tego samego do tego samego miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po 1 używaj opcji edytuj.
Kurierzy jeżdżą długo, ja raz otrzymałem paczke o 20, a firawerkoman rok temu o 23 nawet.
Ale skoro dziś wysłali paczke do ciebie, to otrzymasz ją jutro.
I nie ważne, że mają blisko, paczka np. z Warszawy do Warszawy i tak będzie na następny dzień, tylko specjalnie oznaczone mogą być dostarczane tego samego dnia, ale i w tym wypadku warunek jest by to była wysyłka z tego samego do tego samego miasta.



Przesylka zostala wyslana wczorj(odebral ja kurierz z fm) wiec nawet gdyby to dzis jest ten dzien ze ma przyjsc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przesylka zostala wyslana wczorj(odebral ja kurierz z fm) wiec nawet gdyby to dzis jest ten dzien ze ma przyjsc.

Ale licz się z tym, że kurier nie ma tylko twojej paczki więc pozostaje czekanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No nie wiem. Ja tylko sugeruje się tym, co jest napisane w statusie przesyłki, a tam jest wyraźna data nadania: 2010-12-14
A skoro zaczęli się z nią obchodzić 2010-12-14 to paczka będzie dnia następnego. Mogę się mylić, ale kurierów przez ostatni rok odbierałem bardzo często i zawsze było tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To sie przekonamy albo dzi albo jutro kto mial racje. Ale dzieki za pomoc:P

EDIT:

Teraz sie troche zmienilo bo jak bylo :
Nazwisko nadawcy: Teraz jest Nazwisko nadawcy



Z..........................................................zz

Czy to cos zmienia sytuacje??

Sory za kropki ale jak by ich nie bylo bylo by razem:P Nie patrzcie na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...