Skocz do zawartości

Jaka jest reakcja waszych znajomych i rodziny na wasze fajerwerki?


Bartekeuro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam znajomych którzy mówia do mnie po co tyle kasy wydales itd., a sa tacy co mowia, ze zazdroszcza. No tak to jest, ale wiecej mam takich co lubia fajerwerki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Moi koledzy mówią że mam bardzo dużo fajerwerków chociaż zawsze trzymam się około 100zł. Mówią że pewnie tata mi odpala bo im raczej nie pozwalają odpalać.

 

No już raczej więcej niż 100zł, o wielw więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mi zawsze ,gadają stary te 300 stówki mogłeś na nowy rok zostawić :D/> albo ile alko byś za to kupił hehe :D/>

 

No to chłopie zaszalałeś 30.000 wydać na fajerwerki,uła :biggrin: .Pewnie miałeś na myśli 3 stówki,ale fajny żart z tego wyszedł.

W sumie 3 stówki wydane na fajerwerki to bardzo skromnie ;) Co innego wydać 1000zł.Kiedyś 5-6 lat temu 2 stówki wydać to było wielkie podniecenie i radość z jak się wtedy wydawało z dużej ilości piro.Dziś przynajmniej w moim przypadku 1000zł to nie jest kwota,która zaspokoi moje pirotechniczne zachcianki na danego Sylwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku ta sama gadka ;

- Na co Ci tyle ?

- Szkoda kasy .

- To jest zwykłe palenie kasy , itd...

 

Ale zawsze jak nadchodzi '31 Grudnia, a nie mówiąc już o 24 i gdy prawie wszystko puszcze w niebo i wszyscy co wcześniej tak pier..lili, to biją brawo i słyszę komenty czego tak mało ?, tylko tyle ?, jeszcze jeszcze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie którzy mówią czy nie szkoda mi kasy a kilka innych też zamawia ze mną :xmas_wink: Uważam że raz w roku można sobie pozwolić kupić fajerwerki za 300 zł :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Jaka jest reakcja waszych znajomych i rodziny na wasze fajerwerki?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...